قالیشویی اشرفی اصفهانی

قالیشویی-در-بزرگراه-اشرفی-اصفهانی

فرش و موکت عناصر تزئینی هستند به طور گسترده مورد استفاده قرار میگیرند به خصوص در کشورهای غرب آسیا ، مهم هستند و جز موارد جدا نشدنی در دکوراسیون ها میباشند که در شرکت ها ، منزل ، هتل ها ، ساختمان های ادارای و … بسیار مورد استفاده قرار میگیرند ، آلوده شدن آنها به لکه و گرد و غبار اجتناب ناپذیر است چرا روی آنها بسیار قدم میگذازیم و زمان زیادی را سپری می کنیم و میکروب های موجود در الیاف فرش بسیار فراتر از حد تصور میباشد و طبق تحقیقات دانشمندان پس از 6 الی 12 ماه آلودگی های موجود در فرش با آلودگی های توالت برابر میکند و حتی بیشتر نیز می باشد بنابراین بهتر است هر چند وقت یک بار از یک شرکت قالیشویی معتبر کمک بگیرید در اینجا قصد داریم به معرفی قالیشویی در محدوده بزرگراه اشرفی اصفهانی معرفی کنیم بزرگراه اشرفی اصفهانی از میدان دوم صادقیه شروع میشود تا میدان پونک ادامه میابد شایان ذکر است که شعبه ای قالیشویی پونک نیز با امکانات و کیفیت تضمین شده وجود دارد ، در قالیشویی اشرفی اصفهانی فرش های شما علاوه بر شستشو ضد عفونی میشوند و به دلیل استفاده از شوینده های استاندارد و دستگاه های مخصوص نه تنها به الیاف فرش ، موکت و مبل شما آسیبی نمی رسد بلکه ترمیم نیز میشوند ، استفاده از خدمات قالیشویی شهرزیبا در اشرفی اصفهانی مزایای دیگری نیز دارد :

تحویل به موقع: با توجه به نظم و ترتیبی که در قالیشویی بزرگراه اشرفی اصفهانی وجود دارد ، تمامی خدمات در زمان تعیین شده صورت میگیرد و بدون فوت وقت در زمان تنظیم شده با مشتری اثاثیه به شما عزیزان تحویل داده خواهد شد .

تیمی حرفه ای: داشتن تیمی حرفه ای از مزایای بزرگ است ، تمامی کارکنان زحمتکش قالیشویی شهرزیبا در اشرفی اصفهانی افرادی دلسوز ، طاهر و با تجربه ی بسیار بالایی می باشند .

قالیشویی مجاز اشرفی اصفهانی: داشتن مجوز رسمی از مواردی است که باید توجه بسیاری به آن شود و وجود آن الزامیست ، قالیشویی اشرفی اصفهانی مجاز است دارای مجوز رسمی از اتحادیه می باشد .

قالیشویی مجهز:مجهز بودن به این معنی است که قالیشویی دارای تمامی دستگاه ها برای انواع خدمات قالیشویی می باشد ، قالیشویی اشرفی اصفهانی نه تنها دارای انواع دستگاه خدمات قالیشویی میباشد تمامی دستگاه های مورد استفاده قرار گرفته در این قالیشویی استاندارد می باشند و با حساسیت بالایی خریداری شده اند .

قیمت مناسب:قیمت های پایه ای توسط اتحادیه تصویب می شود سپس با توجه به اندازه ، سن ، نوع فرش قیمت ها افزایش یا کاهش میابد ، قالیشویی اشرفی اصفهانی با توجه به ارائه خدمات با کیفیت قیمت های مقرون به صرفه و مناسبی ارائه میدهد .

بررسی فرش ، موکت و مبل قبل انجام خدمات:در قالیشویی اشرفی اصفهانی فرش شما به صورت کامل بررسی میشود تا نحوه شستشوی آن بررسی شود ، روش های شستشوی فرش شما با توجه به جنس ، سن ، نوع آلودگی و تراکم آن متفاوت خواهد بود .

قالیشویی اسلامی:قوانین اسلامی برای پاکیزه شدن فرش رعایت میگردد .

قالیشویی بزرگراه اشرفی-اصفهانی

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی اشرفی اصفهانی

مراحل شستشوی فرش ها با توجه به جنس ، تراکم ، سن و … متفاوت خواهد بود اما به طور کلی مراحل به صورت زیر است که برای تمامی فرش ها این مراحل انجام میشود .

  • بررسی فرش:همانطور که گفته شد فرش شما به صورت کامل توسط متخصصین بررسی میشود تا شوینده های مورد نیاز ، دستگاه ها مخصوص و روش های شستشوی فرش مشخص گردد .
  • گردگیری:در گذشته برای گردگیری فرش ها به صورت عمودی آویزان میکردند سپس با چوب بر روی آن میزدند که روشی بسیار آسیب رسان برای فرش هاست امروزه در قالیشویی های معتبر از دستگاه های مخصوص گردگیری فرش استفاده میگردد .
  • لکه گیری فرش:در این مرحله لکه گیری فرش انجام میگردد و لکه های قدیمی از روی فرش پاک میشوند و افرادی که میخواهند به صورت تخصصی لکه گیری فرش انجام شود میتوانند خدمات لکه برداری فرش را رزرو کنند.
  • شستشوی فرش:شستشوی فرش با استفاده از دستگاه های استاندارد صورت میگیرد همچنین در مرحله فرش شما ضدعفونی میشود .
  • آبگیری فرش:فرش شما در دستگاه های استوانه ای قرار میگیرد و آب ناشی از شستشو از فرش جدا میشود ، آبگیری فرش برای جلوگیری از قارچ زدن ، زرد شدن فرش انجام میشود .
  • خشک کردن فرش:خشک کردن فرش در گرمخانه انجام میشود گرما تنظیم شده و مناسب برای فرش ها تولید میشود چرا که خشک کردن فرش زیر نور آفتاب به الیاف آن آسیب وارد میکند .

خدمات قالیشویی اشرفی اصفهانی

قالیشویی به شغل یا عمل شستن قالی یا فرش اطلاق می‌شود؛ و به فرایند لکه زدایی، غبار روبی ،شستشوی فرش با آب و مواد شوینده گفته می‌شود؛ که می‌تواند به صورت دستی یا ماشینی انجام شود .

اما امروزه علاوه بر موارد گفته شده در شرکت های قالیشویی موارد دیگر نیز انجام میشود که در ادامه به معرفی خدماتی که در قالیشویی اشرفی اصفهانی صورت میگیرد میپردازیم :

مبلشویی

شستشوی مبل مانند فرش دارای اصول و قوانینی است که در قالیشویی بزرگراه اشرفی اصفهانی با کیفیت تضمینی انجام میگیردد .

مبلشویی در منزل

شستشوی مبلمان شما در منزل نیز با استفاده از دستگاه ها شوینده های با کفیت توسط تیمی متخصص انجام میگردد .

شستشوی موکت

موکت ها نیز مانند فرش ها میبایست برای شستشو مورد بررسی قرار گیرند تا آسیبی به آنها نرسد ، قالیشویی شهرزیبا در اشرفی اصفهانی انواع موکت را با کیفیتی عالی شستشو میدهند .

شستشوی موکت در محل

شستشوی موکت در منزل ، هتل ها ، ادارجات و …. انجام میشود همچنین با استفاده از دستگاه و تیمی حرفه ای شستشو صورت میگیرد .

رفوگری و ترمیم فرش

ترمیم فرش برای برطرف کردن کجی، پارگی، پوسیدگی، سوختگی و آسیب‌دیدگی فرش انجام می‌شود. برای تعمیر فرش و رفع عیوب جزئی آن از ریشه بافی، شیرازه دوزی، رفوگری و رفع چروکیدگی استفاده می‌شود و ترمیم عیوب گسترده‌تر مانند پوسیدگی و سوختگی با استفاده از روش‌های مرمت فرش انجام می‌شود.

لکه زدایی فرش

لکه های سخت و قدیمی بعید است که با روش های خانگی از بین بروند و نیازمند استفاده مواد قوی تر موادی که در خانه وجود دارند می باشد قالیشویی شهرزیبا در بزرگراه اشرفی اصفهانی لکه زدایی فرش و مبل را به صورت تخصصی انجام میدهد همچنین شما میتوانید در صورتی لکه شمای ناشی از جوهر خودکار و ادرار کودک یا حیوانات شما می باشد میتوانید به صفحه لکه برداری حوهر خودکار از روی فرش یا لکه برداری و از بین بردن بوی ادرار بچه و حیوانات از روی فرش مراجعه کنید .

ریشه زنی فرش

ریشه زنی جهت ترمیم ریشه های فرسوده صورت میگیرد در قالیشویی اشرفی با استفاده از جنس فرش شما ریشه متناسب زده میشود و به طور کلی به سه روش انجام میشود .

ریشه بافی متصل

در این مدل از ریشه بافی جهت ترمیم ریشه‌های آسیب دیده فرش، ابتدا ریشه‌های قدیمی را از انتها به وسیله قیچی مخصوصی می‌برند و به وسیله نخ مخصوصی که به آن نخ چله می‌گویند با رج شمار مناسب شروع به اتصال ریشه‌های جدید می‌کنند. اصولی بودن اتصال ریشه‌های جدید به فرش از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چرا که ریشه‌های متصل شده به هیچ عنوان نباید شل باشند بر همین اساس فرش را بر روی میز کار مخصوصی به وسیله میخ محکم می‌کنند تا بتوانند ریشه‌ها را با استحکام بالایی به فرش متصل سازند.

ریشه بافی بطلمه

فرش‌هایی که از نظر ریز بافتی دارای رد شمار بالایی هستند و همینطور فرش‌هایی که تار و پود آن‌ها بسیار محکم و درهم تنیده باشند جهت بازسازی ریشه آن‌ها لازم است از ریشه بافی بطلمه استفاده کرد. این روش به شیوه‌ای صورت می‌گیرد تا از باز شدن گره‌ها و به دنبال آن از آسیب دیدن ریشه‌ها در هنگام ورود سوزن و نخ به درستی پیشگیری کند.

ریشه بافی مغزی

ریشه بافی مغزی به دلیل دقت و حساسیت بالایی که هنگام انجام آن نیاز دارد؛ به ندرت انجام می‌گیرد. در اکثر مواقع جهت پیشگیری از هرگونه آسیب احتمالی به فرش، دو روش بالا را به انجام ریشه بافی مغزی ترجیح می‌دهند .

شستشوی فرش دست بافت

شستشوی انواع فرش در قالیشویی اشرفی اصفهانی صورت میگیرد با استفاده از روش های به خصوص و استاندارد ، بدیهی است که به دلیل حساسیت فرش های دستبافت نوع شستشوی آنها نیز متفاوت با فرش های ماشینی باشد

چگونه خدمات قالیشویی اشرف اصفهانی را رزرو کنیم ؟

برای رزرو خدمات و قیمت قالیشویی در اشرفی اصفهانی تهران لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید کافیست روی شماره کلیک کنید

4433364444319780
4430329744701986

یا میتوانید به صفحه خدمات آنلاین قالیشویی مراجعه کنید و خدمات خود را سفارش بدهید و تخفیف بگیرید ، پس از ثبت اطلاعات توسط شما ، پرسنل قالیشویی با شما عزیزان تماس خواهند گرفت .

شعبه های دیگر قالیشویی اشرفی اصفهانی

قالیشویی غرب تهران44762189
قالیشویی فردوس44762190
قالیشویی پونک44319780
قالیشویی چیتگر44700171
قالیشویی کاشانی44313686
قالیشویی صادقیه4431978
قالیشویی شهران44701986
قالیشویی تهرانسر44762189
قالیشویی جنت آباد44762190
قالیشویی شهرک گلستان44700171
قالیشویی کوهک44701986
قالیشویی پونک44333644
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.