قالیشویی ستارخان

قالیشویی تمیز و مجهز در محدوده ستارخان با بیش از 15 سال سابقه درخشان آماده خدمت رسانی به مردم عزیز این منطقه می باشد .
این قالیشویی علاوه بر خدمات شستشو انواع فرش خدماتی نظیر شستشو انواع موکت(ظریف،پرزبلند،ساده) ، انواع پتو ، انواع مبل را ارائه می دهد .
ارائه این خدمات به صورت فوق حرفه ای می باشد و چنانچه شما قصد انتخاب این قالیشویی را دارید و کالایی که تحویل قالیشویی شهرزیبا در ستارخان می‌دهید،  به صورت حرفه ای و با زمان بندی دقیق تحویل شما داره می شود .
قالیشویی ستارخان با بیش از یک دهه سابقه درخشان در میان شهروندان این منطقه به محبوبیت بالایی رسیده به طوری که بسیاری از مشتریان با معرفی دیگر مشتریان به قالیشویی ستارخان مراجعه می کنند .
این شرکت با کارکنانی با تجربه و کارکشته کالا هایی که برای شستشو یا دیگر خدمات تحویل داده اید را به بهترین شکل ممکن با کیفیت بالا می شویند .
چنانچه این روزها قصد شستشو لوازم خود را دارید یا حتی خدماتی مانند ریشه زنی و رفوکاری می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

قالیشویی ستارخان به دلیل تجربه سیار طولانی مدت در زمینه شستشو و دیگر خدمات قالیشویی به خوبی با انواع فرش آشنا است و برای ارائه هر نوع خدماتی با برنامه ریزی پیش می رود و با استفاده از ترفند ها و تکنیک های مخصوص به خود این قالیشویی عملکرد فوق فوق العاده ای دارد و فرش های شما با امنیت کامل خدمات برایشان صورت می گیرد .

خدمات قالیشویی در ستارخان

 • شستشو انواع فرش (دستافت ، ماشینی)
 • شستشو تابلو فرش
 • شستشو انواع مبل
 • شستشو انواع موکت
 • شستشو انواع پتو
 • رنگ برداری
 • ترمیم فرش
 • لکه گیری
 • ریشه زنی
 • مبل شویی
 • رفع سوختگی

قالیشویی سریع در ستارخان

قالیشویی ستارخان از سریع ترین قالیشویی های این منطقه می باشد که با توجه به برنامه ریزی دقیق و سریع و استفاده از دستگاه قالیشویی خدمات خود را در سریع ترین زمان ممکن با کیفیت بالا ارائه می دهد همچنین این قالیشویی در زمان تعیین شده کالاهای شما عزیزان را تحویل می دهد .
همچنان که سرعت قالیشویی در ستارخان بالاست هیچگاه از کیفیت خدمات کاسته نمی شود چرا که ما هیچگاه کیفیت را فدای سرعت نمی‌کنیم و زمانی که از سریع بودن حرف میزنیم گاهی در ذهن افراد بدین گونه نقش می بندد که با سرعت بسیار بالا نامعمول شستشو انجام میشود اما منظور ما از سریع و سرعت بالا بودن این می باشد که با در نظر گرفتن نظم و کیفیت خدمات به روندی را سریعا اجرا می کنیم و نظم بالای این قالیشویی یکی از مهمترین دلایل سرعت بالای این قالیشویی می باشد. 

مزایای قالیشویی ستارخان

قالیشویی ستارخان با رعایت نکات بهداشتی

در حال حاضر که این پست در سایت قرار می گیرد مردم ایران درگیر ویروس کوید ۱۹ هستند ، نه تنها سلامتی مشتریان ما برای ما بسیار حائز اهمیت می باشد سلامتی تمامی مردم ایران اهمیت بالایی برای ما دارد و همچنین برای قدردانی از پرستاران و پزشکان زحمت کش در حیطه کاری خود سعی بر این داریم که مشتریانی که در این روزها به ما اعتماد می کنند و فرش یا هرکالای دیگر خود خود به ما می‌سپارند با رعایت پروتکل های بهداشتی خدمات شستشو صورت بگیرید و همچنین هنگام تحویل کالاها در ماشین هایی مناسب و ضد عفونی شده قرار بگیرد .
برای اینکه خدمات با بهداشت بالا صورت بگیرد موارد بسیاری را در نظر می‌گیریم از جمله :
۱.ضد عفونی کردن محل شستشو
۲.ضدعفونی دستگاه های شستشو
۳.ضد عفونی لباس ها و کفش های پرسنلین
۴.تست روزانه تمامی پرسنل قالیشویی شهرزیبا با دستگاه های تب سنج
۵.استفاده از لباس مناسب
و …..
شایان ذکر است که بهداشت برای کار ما همواره حائز اهمیت بوده است و چه در زمانی که کرونا باشد چه نباشد مسائل بهداشتی همواره رعایت می شود اما طبیعتا با ویروس کرونا تمامی پروتکل های بهداشتی در قالیشویی ستارخان با سخت گیری بالاتری صورت می‌گیرد .

قیمت قالیشویی در ستارخان چقدر است ؟

قیمت ها توسط اتحادیه ابلاغ میشود اما آنها قیمت های پایه هستند و برای قیمت دادن لازم است جنس فرش و نوع آلودگی فرش مشخص شود و همچنین اگر خدماتی مانند ترمیم سوختگی و موارد از این قبیل باشد فرش شما باید مورد بررسی قرار بگیرید و سپس قیمت نهایی به شما ابلاغ گردد .

دیگر شعبه های قالیشویی ستارخان

قالیشویی غرب تهران44319780 
قالیشویی شهرک غرب44700171
قالیشویی شهرک گلستان44762190
قالیشویی صادقیه 44313686
قالیشویی تهرانسر44762189
قالیشویی شهران44313686

قالیشویی شهرزیبا در تمامی غرب تهران دارای شعبه می باشد شما می توانید منطقه خود را در جدول زیر پیدا کنید و تماس بگیرید .

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.