قالیشویی ستارخان

قالیشویی تمیز و مجهز در محدوده ستارخان با بیش از ده سال سابقه درخشان آماده خدمت رسانی به مردم عزیز این منطقه می باشد .
این قالیشویی علاوه بر خدمات شستشو انواع فرش خدماتی نظیر شستشو انواع موکت(ظریف،پرزبلند،ساده) ، انواع پتو ، انواع مبل را ارائه می دهد .
ارائه این خدمات به صورت فوق حرفه ای می باشد و چنانچه شما قصد انتخاب این قالیشویی را دارید و کالایی که تحویل قالیشویی شهرزیبا در ستارخان می‌دهید،  به صورت حرفه ای و با زمان بندی دقیق تحویل شما داره می شود .
قالیشویی ستارخان با بیش از یک دهه سابقه درخشان در میان شهروندان این منطقه به محبوبیت بالایی رسیده به طوری که بسیاری از مشتریان با معرفی دیگر مشتریان به قالیشویی ستارخان مراجعه می کنند .
این شرکت با کارکنانی با تجربه و کارکشته کالا هایی که برای شستشو یا دیگر خدمات تحویل داده اید را به بهترین شکل ممکن با کیفیت بالا می شویند .
چنانچه این روزها قصد شستشو لوازم خود را دارید یا حتی خدماتی مانند ریشه زنی و رفوکاری می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

خدمات قالیشویی در ستارخان

۱.شستشوی فرشهای ابریشم دستباف
۲.شستشوی فرشهای نفیس اعلاء
۳.شستشوی فرشهای اکرلیک وفانتزی
۴.شستشوی فرشهای ۵.کاشان.هریس.تبریز.کرمان .مشهد.
۶.شستشوی فرشهای ماشینی ابریشمی
۷.شستشوی فرشهای ترک وبلژیکی
۸.شستشوی موکت ظریف
۹.شستشوی موکت پرزدار
۱۰.شستشوی موکت ساده
۱۱.شستشوی انواع پتو
۱۲.شستشوی تابلو فرش
۱۳.شستشوی مبلمان استیل
۱۴.شستشوی مبلمان سلطنتی
۱۵.شستشوی مبل راحتی
۱۶.شستشوی مبل ال
۱۷.شستشوی مبل آمریکایی
۱۸.شستشوی انواع صندلی ناهارخوری
۱۹.شستشوی موکت درمحل
۲۰.شستشوی خوشخواب یکنفره ودونفره

قالیشویی سریع در ستارخان

قالیشویی ستارخان از سریع ترین قالیشویی های این منطقه می باشد که با توجه به برنامه ریزی دقیق و سریع و استفاده از دستگاه قالیشویی خدمات خود را در سریع ترین زمان ممکن با کیفیت بالا ارائه می دهد همچنین این قالیشویی در زمان تعیین شده کالاهای شما عزیزان را تحویل می دهد .
همچنان که سرعت قالیشویی در ستارخان بالاست هیچگاه از کیفیت خدمات کاسته نمی شود چرا که ما هیچگاه کیفیت را فدای سرعت نمی‌کنیم و زمانی که از سریع بودن حرف میزنیم گاهی در ذهن افراد بدین گونه نقش می بندد که با سرعت بسیار بالا نامعمول شستشو انجام میشود اما منظور ما از سریع و سرعت بالا بودن این می باشد که با در نظر گرفتن نظم و کیفیت خدمات به روندی را سریعا اجرا می کنیم و نظم بالای این قالیشویی یکی از مهمترین دلایل سرعت بالای این قالیشویی می باشد. 

قالیشویی ستارخان با رعایت نکات بهداشتی

در حال حاضر که این پست در سایت قرار می گیرد مردم ایران درگیر ویروس کوید ۱۹ هستند ، نه تنها سلامتی مشتریان ما برای ما بسیار حائز اهمیت می باشد سلامتی تمامی مردم ایران اهمیت بالایی برای ما دارد و همچنین برای قدردانی از پرستاران و پزشکان زحمت کش در حیطه کاری خود سعی بر این داریم که مشتریانی که در این روزها به ما اعتماد می کنند و فرش یا هرکالای دیگر خود خود به ما می‌سپارند با رعایت پروتکل های بهداشتی خدمات شستشو صورت بگیرید و همچنین هنگام تحویل کالاها در ماشین هایی مناسب و ضد عفونی شده قرار بگیرد .
برای اینکه خدمات با بهداشت بالا صورت بگیرد موارد بسیاری را در نظر می‌گیریم از جمله :
۱.ضد عفونی کردن محل شستشو
۲.ضدعفونی دستگاه های شستشو
۳.ضد عفونی لباس ها و کفش های پرسنلین
۴.تست روزانه تمامی پرسنل قالیشویی شهرزیبا با دستگاه های تب سنج
۵.استفاده از لباس مناسب
و …..
شایان ذکر است که بهداشت برای کار ما همواره حائز اهمیت بوده است و چه در زمانی که کرونا باشد چه نباشد مسائل بهداشتی همواره رعایت می شود اما طبیعتا با ویروس کرونا تمامی پروتکل های بهداشتی در قالیشویی ستارخان با سخت گیری بالاتری صورت می‌گیرد .

ساعات کاری قالیشویی در ستارخان

قالیشویی ستارخان به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما و همچنین رزرو وقت می باشد شایان ذکر است که شما می توانید به صورت آنلاین خدمات درخواستی خود را به ما اطلاع دهید تا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته شود .

همانطور که گفتم قالیشویی شهرزیبا در ستارخان سعی بر این دارد تا خدمات خود را با کیفیت بالا ارائه دهد و در این پروسه مشتری در آسودگی خاطر بالایی باشد بنابراین قالیشویی ستارخان در تمام روز های هفته آماده خدمت رسانی به شما مردم عزیز می باشد .

دیگر شعبه های قالیشویی ستارخان

قالیشویی شمال تهران22341475
قالیشویی قیطریه 44319780 
قالیشویی سعادت آباد۸۸۳۷۳۵۸۶
قالیشویی غرب تهران44319780 
قالیشویی صادقیه 44313686
قالیشویی تهرانسر44762189
قالیشویی شهران44313686

قالیشویی شهرزیبا در تمامی مناطق شمال و غرب تهران دارای شعبه می باشد شما می توانید منطقه خود را در جدول زیر پیدا کنید و تماس بگیرید .

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *