قالیشویی پونک

قالیشویی پونک

هیچ چیز مانند کثیقی فرش ، مبل ، موکت در ظاهر خانه تاثیر منفی ندارد علاوه برآن تعداد میکروب های جمع شده در فرش ها بسیاری زیاد بوده و بدیهی است برای بهداشت و سلامت افراد مشکل آفرین است به خصوص برای کودکان که زمان زیادی در روی فرش ها مشغول به بازی هستند ، تمیز کردن فرش ها باید در بازه های زمانی هفتگی یا دو بار در هفته انجام شود و در بازه های زمانی شش ماه تا یک سال شستشو انجام شود ، برای شستشوی فرش هایمان بهتر است از خدمات یک قالیشویی معتبر استفاده کنیم قالیشویی پونک با 30 سال تجربه با مجوز رسمی از قالیشویی های معتبر منطقه پونک می باشد .

قالیشویی شهرزیبا واقع در غرب تهران شعبه های بسیاری در این مناطق دارد از جمله قالیشویی پونک ، که از قدیمی ترین قالیشویی های این منطقه می باشد و مفتخریم که همواره مورد اعتماد مردم زیادی منطقه پونک بوده ایم همچنین سعی بر ارائه کیفیت بالای خدمات و رضایت مشتریان وظایف اصلی قالیشویی پونک می باشد تا پاسخگوی اعتماد عزیزانی باشیم که قالیشویی شهرزیبا در پونک را انتخاب کرده ایم .

شماره تماس های قالیشویی شهرزیبا در پونک

شماره قالیشویی در پونک
شماره تماس قالیشویی

خدمات قالیشویی پونک

شرکت قالیشویی پونک با استفاده از برترین روش ها و دستگاه های پیشرفته برای ارائه خدمات خود استفاده می کند تا هرچه بیشتر به کیفیت خدمات بیافزاید برخی از این خدمات عبارتند از :

شستشوی فرشهای ابریشم دستباف

 تصویر-قبل-و-بعد-قالیشویی-پونک

شستشو برخی فرش ها ماندد فرش های ابریشمی به روش ها و مدل های مخصوصی شستشو می شوند قالیشویی شهرزیبا در پونک با رعایت استاندارد های شستشوی فرش های ابریشمی خدمات خود را ارائه میدهد تا نه تنها این فرش های گرانقیمت آسیبی وارد نشود بلکه الیاف آنها جان تازه بگیرند و به نوعی ترمیم شوند .

شستشو فرش های ابریشمی ماشینی جز تخصص های قالیشویی شهرزیبا در تهران می باشد ، برای دریافت وقت می توانید با شماره قرار داده شده در سایت تماس حاصل فرمائید .

شستشوی فرشهای نفیس اعلاء

شستشوی فرش های نفیس اعلاء نیز جز فرش های خاص هستند و شستشوی آنها حساس است و توجه بالایی می خواهد برای شستشو استاندارد فرش هایتان توسط قالیشویی شهرزیبا با شماره های موجود تماس حاصل فرمائید ،

شستشوی فرشهای اکرلیک وفانتزی

همواره در سایت قالیشویی شهرزیبا ذکر شده است که از فرش های شما ابتدا مورد بررسی قرار میگیرند و سپس با توجه به جنس ، سن ، نوع فرش ، محل تولید و … نحوی شستشوی مشخص میگردد و طبیعتا نوع های مختلف فرش یکسان نیستند .

شستشوی فرشهای کاشان هریس تبریز کرمان مشهد

ایران یکی از بزرگترین تولید کننده های فرش دردنیا می باشد ، چرا که فرش های خاصی تولید می کنند برای شستشو این فرش های خاص از یک قالیشویی مناسب کمک بگیرید .

شستشوی فرشهای ترک و بلژیکی

فرش های ترک با رنگ های خیره کننده شان چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند برای شستشو این نوع فرش ها می توانید با قالیشویی شهرزیبا تماس حاصل فرمائید و همینطور برای شستشو فرش های بلژیکی .

رفوگری و ریشه زنی فرش

ترمیم قسمت هایی از فرش که فرسوده شده ، پاره شده ، سوخته شده و …. را رفوگیری میگویند همچنین ریشه زنی نیز برای افزایش طول عمر فرش به کار میرود خدمات رفوگری و ترمیم فرش در قالیشویی پونک توسط افراد حرفه ای انجام میشود .

شستشوی موکت پرزدار

موکت ها نیز مانند فرش ها از اصول و استاندارد های به روز میبایست به کار برد تا کیفیت شستشو را بالا باشد و هیچ آسیبی به موکت های شما نرسد که در قالیشویی پونک شستشوی موکت به نحو احسن توسط تیمی حرفه ای انجام میشود .

شستشوی موکت ساده

موکت های ساده که شستشوی آنها ساده است و بسیاری افراد ترجیح می دهند خود شستشوی این نوع موکت ها را انجام دهند اما پیشنهاد ما این است با یک قالیشویی مناسب و معتبر مانند قالیشویی شهرزیبا تماس بگیرید .

شستشوی انواع پتو

شستشوی انواع پتو با جنس های مختلف در قالیشویی شهرزیبا در پونک انجام می شود ، پتو های شما با استفاده از دستگاه های مخصوص شستشو پتو انجام می شود .

لکه برداری

لکه برداری فرش ماشینی و فرش دستبافت در قالیشویی پونک با کیفیتی عالی و قیمت مناسب ارائه میگردد ، لکه برداری توسط افرادی متخصص و دستگاه های لکه برداری انجام میگردد .

پرزگیری فرش

عوامل بسیاری باعث پرزدهی فرش می شوند از خدماتی که در قالیشویی پونک انجام میگردد پرزگیری فرش بدون بازگشت می باشد .

مبل شویی در پونک

مبلشویی-در-قالیشویی-پونک

مبلشویی با استفاده از دستگاه های پیشرفته و بهترین شوینده ها انجام میشود علاوه بر مبلشویی در قالیشویی ، مبلشویی در منزل با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام میگردد برای شستشو مبل در پونک با بهترین کیفیت و قیمت مناسب با شماره زیر تماس بگیرید .

شماره تماس قالیشویی

مبلشویی با سه تکنیک انجام میشود که عبارتند از:

یکی از آنها شستشوی مبلمان با بخار است. نظافت صندلی با بخار روشی برای نظافت مبل که با دادن بخار شوی به صندلی های مبل و جاروکشی به صورت همزمان انجام می شود. در این روش شستشو، مبلمان ها بهداشتی می شوند، اما به اندازه کافی از لکه های خود پاک نمی شوند هر چند پاک شدن آلودگی های روی مبل برای سلامتی شما مفید است، اما شستشو با بخار روشی است که جذابیتی در مبل ها ایجاد نمی کند و تمیز شدن آن قابل مشاهده نیست .

دومین روش شستشوی مبل با فوم است. در این سیستم از آب استفاده نمی شود. فوم با استفاده از دستگاه فوم مولد تولید می شود. این فوم تولید شده به کمک برس در قسمت های پارچه ای صندلی پخش می شود. سپس با کمی صبر مبلمان جاروبرقی کشیده میشود ، در این روش تنها سطح مبلمان شستشو داده میشود .

مناسب ترین تکنیک برای شستشوی عمیق مبلمان است ، در این روش تمیز کردن مبل ها با سیستم آب است. در نظافت مبل با سیستم آبی، سطح پارچه با شامپوهای مناسب پارچه مبل خیس می شود. در مرحله بعد مبل خیس شده با استفاده از مناسب ترین شامپو و برس های حساس و مخصوص برس میشود و تمامی لکه ها از بین میروند .

قیمت قالیشویی در پونک

قیمت شستشو فرش و دیگر خدمات به عواملی بستگی دارد مانند جنس فرش ، عمر فرش ، نوع آلودگی میباشد ، برای اطلاع از قیمت با شماره زیر تماس بگیرید تا سوالاتی در خصوص فرش شما پرسیده شود قیمت نهایی اعلام گردد ، شایان ذکر است که قیمت ها به صورت پایه ای از طریق اتحادیه ابلاغ میشوند و سپس با توجه به موارد گفته شده قیمت ها تغییر می کنند .

بهترین قالیشویی پونک از دیدگاه مردم

بدون شک قالیشویی های بسیار زیادی در پونک تهران بهترین هستند اما برای اینکه بدانید کدام قالیشویی بهتر است ابتدا از معروف ترین آنها را پیدا کنید چرا که معروفیت این قالیشویی ها بی دلیل نیست ، سپس تعرفه های قیمتی آنها را بررسی کنید و از اینکه آنها عضو اتحادیه هستند یا نه مطمئن شوید و همچنین شما می توانید در نی نی سایت یک موضوع ایجاد کنید و در مورد قالیشویی مدنظراتان از بقیه افراد کمک بخواهید و حتی می توانید از آنها بخواهید بهترین قالیشویی در پونک را به شما معرفی کنند ، قالیشویی پونک با توجه به استقبال و میزان دریافت خدمات و رضایت خدمات از بهترین قالیشویی های این منطقه می باشد و دلایل بسیاری برای محوبیت قالیشویی پونک وجود دارد که عبارتند از :

 1. مجاز بودن قالیشویی پونک .
 2. استفاده از دستگاه های فوق پیشرفته و به روز .
 3. استفاده از شوینده های مناسب فرش های شما .
 4. دارای کنانی با وجدان ، طاهر .
 5. کارکنان حرفه ای و با تجربه .
 6. دارای روش ها و متدهای شستشو مخصوص و کاربردی .
 7. به موقع بودن قالیشویی پونک .
 8. دارای سابقه ی طولانی مدت .
 9. استفاده از ماشین های باربری مخصوص .

قالیشویی اسلامی در پونک

زمانی که فرش با ادرار یا خون آلوده میشود شستشوی آن به صورت معمولی از نظر اسلامی مورد قبول نیست هر چند که فرش تمیز شده باشد ، برای پاک شدن فرش باید از آب کٌرّ استفاده کرد . آب کٌرّ به معنی این است که

آب کُر یکی از انواع آب‌ها نبوده بلکه در فقه شیعه به میزان آبی گفته می‌شود که حداقل به اندازه‌ای باشد که اگر در ظرفی ریخته شود که طول و عرض و عمق آن هر یک سه وجب و نیم باشد آن را پر کند.

در قالیشویی پونک این مورد رعایت میشود و با این روش فرش ها آب کشی میشوند .

شعبه های دیگر قالیشویی پونک

قالیشویی غرب تهران44762189
قالیشویی فردوس44762190
قالیشویی پونک44319780
قالیشویی چیتگر44700171
قالیشویی کاشانی44313686
قالیشویی صادقیه4431978
قالیشویی شهران44701986
قالیشویی تهرانسر44762189
قالیشویی جنت آباد44762190
قالیشویی شهرک گلستان44700171
قالیشویی کوهک44701986
قالیشویی اشرفی اصفهانی 44333644
4/5 - (1 امتیاز)

One thought on “قالیشویی پونک

 1. الماسی سعیده میگوید:

  بهترین قالیشویی در پونک هستید
  مواد درجه یکی که برای شستشو فرش ها استفاده می‌کنید ب خوبی نمایان هستش و کیفیت بی نظیرتون در شستشو باعث شده همیشه انتخاب من شما باشید
  امیدوارم مثل همیشه موفق باشید ❤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.