قالیشویی پونک

قالیشویی-پونک

هیچ چیز مانند کثیقی فرش ، مبل ، موکت در ظاهر خانه تاثیر منفی ندارد علاوه برآن تعداد میکروب های جمع شده در فرش ها بسیاری زیاد بوده و بدیهی است برای بهداشت و سلامت افراد مشکل آفرین است به خصوص برای کودکان که زمان زیادی در روی فرش ها مشغول به بازی هستند ، تمیز کردن فرش ها باید در بازه های زمانی هفتگی یا دو بار در هفته انجام شود و در بازه های زمانی شش ماه تا یکسال شستشو انجام شود ، قالیشویی پونک با 30 سال تجربه با مجوز رسمی آماده خدمت رسانی به ساکنین عزیر پونک می باشد .

قالیشویی شهرزیبا واقع در غرب تهران شعبه های بسیاری در این مناطق دارد از جمله قالیشویی پونک ، که از قدیمی ترین قالیشویی های این منطقه می باشد و مفتخریم که همواره مورد اعتماد مردم زیادی منطقه پونک بوده ایم همچنین سعی بر ارائه کیفیت بالای خدمات و رضایت مشتریان وظایف اصلی قالیشویی پونک می باشد .

شماره تماس های قالیشویی شهرزیبا در پونک

شماره قالیشویی در پونک
شماره تماس قالیشویی

خدمات قالیشویی پونک

شرکت قالیشویی پونک با استفاده از برترین روش ها و دستگاه های پیشرفته برای ارائه خدمات خود استفاده می کند برخی از این خدمات عبارتند از :

شستشوی فرشهای ابریشم دستباف در قالیشویی پونک

شستشو برخی فرش ها ماندد فرش های ابریشمی به روش ها و مدل های خاص خود شسته می شوند قالیشویی شهرزیبا در پونک با رعایت تمامی این استاندارد ها فرش های ابریشمی شما شسته و تحویل می دهد .

شستشوی فرشهای نفیس اعلاء در قالیشویی پونک

شستشوی فرش های نفیس اعلاء نیز جز فرش های خاص هستند و شستشوی آنها حساس و توجه بالایی می خواهد برای شستشو استاندارد فرش هایتان توسط قالیشویی شهرزیبا با شماره های موجود تماس حاصل فرمائید .

شستشوی فرشهای اکرلیک وفانتزی در قالیشویی پونک

همانطور که گفته شد قالیشویی شهرزیبا خدمات بسیاری را ارائه می دهد و خدمات خود را با توجه به جنس اثاثیه شما ارائه می دهد یعنی دستگاه و مواد شوینده همچنین روش شستشو را جنس فرش ، موکت ، مبل و …. شما تعیین می کند .

شستشوی فرشهای کاشان هریس تبریز کرمان مشهد در قالیشویی پونک

ایران یکی از بزرگترین تولید کننده های فرش دردنیا می باشد ، چرا که فرش های خاصی تولید می کنند برای شستشو این فرش های خاص از یک قالیشویی مناسب کمک بگیرید .

شستشوی فرشهای ماشینی ابریشمی درقالیشویی پونک

شستشو فرش های ابریشمی ماشینی جز تخصص های قالیشویی شهرزیبا در تهران می باشد ، برای دریافت وقت می توانید با شماره قرار داده شده در سایت تماس حاصل فرمائید .

شستشوی فرشهای ترک و بلژیکی درقالیشویی پونک

فرش های ترک با رنگ های خیره کننده شان چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند برای شستشو این نوع فرش ها می توانید با قالیشویی شهرزیبا تماس حاصل فرمائید و همینطور برای شستشو فرش های بلژیکی .

شستشوی موکت پرزدار در قالیشویی پونک

موکت ها نیز مانند فرش ها از اصول و استاندارد های به روز میبایست به کار برد تا کیفیت شستشو را بالا باشد و هیچ آسیبی به موکت های شما نرسد .

شستشوی موکت ساده درقالیشویی پونک

موکت های ساده که شستشوی آنها ساده است و بسیاری افراد ترجیح می دهند خود شستشوی این نوع موکت ها را انجام دهند اما پیشنهاد ما این است با یک قالیشویی مناسب و معتبر مانند قالیشویی شهرزیبا تماس بگیرید .

شستشوی انواع پتو در قالیشویی پونک

شستشوی انواع پتو با جنس های مختلف در قالیشویی شهرزیبا در پونک انجام می شود ، پتو های شما با استفاده از دستگاه های مخصوص شستشو پتو انجام می شود .

لکه برداری در قالیشویی پونک

لکه برداری فرش ماشینی و فرش دستبافت در قالیشویی پونک با کیفیتی عالی و قیمت مناسب ارائه میگردد ، لکه برداری توسط افرادی متخصص و دستگاه های لکه برداری انجام میگردد .

پرزگیری فرش در قالیشویی پونک

عوامل بسیاری باعث پرزدهی فرش می شوند از خدماتی که در قالیشویی پونک انجام میگردد پرزگیری فرش بدون بازگشت می باشد .

مبل شویی در پونک

مبلشویی با استفاده از دستگاه های پیشرفته و بهترین شوینده ها انجام میشود علاوه بر مبلشویی در قالیشویی پونک ، مبلشویی در منزل با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام میگردد برای شستشو مبل در پونک با بهترین کیفیت و قیمت مناسب با شماره زیر تماس بگیرید .

شماره تماس قالیشویی

قیمت قالیشویی در پونک

قیمت شستشو فرش و دیگر خدمات به عواملی بستگی دارد مانند جنس فرش ، عمر فرش ، نوع آلودگی میباشد ، برای اطلاع از قیمت با شماره زیر تماس بگیرید تا سوالاتی در خصوص فرش شما پرسیده شود قیمت نهایی اعلام گردد ، شایان ذکر است که قیمت ها به صورت پایه ای از طریق اتحادیه ابلاغ میشوند و سپس با توجه به موارد گفته شده قیمت ها تغییر می کنند .

بهترین قالیشویی پونک از دیدگاه مردم

بدون شک قالیشویی های بسیار زیادی در پونک تهران بهترین هستند اما برای اینکه بدانید کدام قالیشویی بهتر است ابتدا از معروف ترین آنها را پیدا کنید چرا که معروفیت این قالیشویی ها بی دلیل نیست ، سپس تعرفه های قیمتی آنها را بررسی کنید و از اینکه آنها عضو اتحادیه هستند یا نه مطمئن شوید و همچنین شما می توانید در نی نی سایت یک موضوع ایجاد کنید و در مورد قالیشویی مدنظراتان از بقیه افراد کمک بخواهید و حتی می توانید از آنها بخواهید بهترین قالیشویی در پونک را به شما معرفی کنند ، قالیشویی پونک با توجه به استقبال و میزان دریافت خدمات و رضایت خدمات از بهترین قالیشویی های این منطقه می باشد و دلایل بسیاری برای محوبیت قالیشویی پونک وجود دارد که عبارتند از :

  1. مجاز بودن قالیشویی پونک .
  2. استفاده از دستگاه های فوق پیشرفته و به روز .
  3. استفاده از شوینده های مناسب فرش های شما .
  4. دارای کنانی با تجربه ، با وجدان ، طاهر .
  5. دارای روش ها و متدهای شستشو مخصوص و کاربردی .
  6. به موقع بودن قالیشویی پونک .
  7. دارای سابقه ی طولانی مدت .
  8. استفاده از ماشین هایباربری مخصوص

شعبه های دیگر قالیشویی پونک

قالیشویی غرب تهران44762189
قالیشویی فردوس44762190
قالیشویی پونک44319780
قالیشویی چیتگر44700171
قالیشویی کاشانی44313686
قالیشویی صادقیه4431978
قالیشویی شهران44701986
قالیشویی تهرانسر44762189
قالیشویی جنت آباد44762190
قالیشویی شهرک گلستان44700171
قالیشویی کوهک44701986
4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.