قالیشویی چیتگر

قالیشویی چیتگر

فرش ها و مبل ها از لوازم ارزشمند هر خانه ای هستند که علاوه بر دیزاین زیباتر خانه برای راحتی و آسایش افراد نیز ساخته شده اند و زمانی که نیاز داریم از خدمات یک قالیشویی استفاده کنیم ممکن است به راحتی نتوانیم به شرکت های قالیشویی اعتماد کنیم لیکن شستشو فرش ، مبل و موکت طبیعتا در یک قالیشویی خوب به نفع شما خواهد بود در این مقاله قصد دارم قالیشویی معتبری را در محدوده چیتگر را به شما عزیزان معرفی کنم و همچنین دلایل معتبر بودن آن را نیز مورد بررسی قرار خواهیم داد ذکر است که این قالیشویی شعبه های بسیاری دارد برای مثال شعبه قالیشویی فردوس ، در تمامی مناطق شمال تهران و غرب تهران و برخی از مناطق جنوب شرق تهران دارای شعبه می باشد ، حال به محتوای اصلی یعنی قالیشویی چیتگر بپردازیم این قالیشویی همانطور که گفته شد از معتبر ترین قالیشویی های این محدوده می باشد به سبب آن که :

قالیشویی چیتگر دارای مجوز رسمی

قالیشویی مجاز چیتگر با بیش 30 سال سابقه در این صنف فعالیت می کند که از همان ابتدا با مجوز رسمی فعالیت خود را آغاز کرده است تا هرچه اصولی تر خدمات خود را ارائه بدهد .

قالیشویی چیتگر با جدیدترین دستگاه های قالیشویی

پیشرفت تکنولوژی همواره به سهولت در انجام کارها را افزایش داده ، استفاده از دستگاه های قالیشویی برکیفیت شستشو تاثیر زیادی گذاشته است ، قالیشویی شهرزیبا در چیتگر با استفاده از دستگاه های استاندارد و به روز تمامی خدمات خود را ارائه می دهد .

قالیشویی چیتگر به روش های خاص

خدمات این قالیشویی با روش های مخصوصی انجام میشود ، این تکنیک ها و روش های موجود در قالیشویی چیتگر با بررسی و تجربه به دست آماده است .

قالیشویی چیتگر با قیمت های ارزان

قالیشویی ارزان چیتگر منصفانه ترین قیمت ها را ارائه میدهد ،که در ابتدا قیمت هایی توسط اتحادیه ابلاغ میشود که با توجه به جنس و آلودگی این قیمت ها کم و زیاد میشوند .

قالیشویی چیتگر قدیمی و با سابقه

شهرزیبا در چیتگر سالهای طولانی است خدمات قالیشویی را ارائه میدهد و جزء قدیمی ترین قالیشویی های این منطقه می باشد .

بهترین قالیشویی در چیتگر از نظر مردم

قالیشویی چیتگر از قدیمی ترین و محبوب ترین قالیشویی های این منطقه می باشد ، که بسیاری از مشتریان عزیز معرف قالیشویی چیتگر به آشنایان و دوستان خود بوده اند ، چرا که تجربه خوب و به یادماندنی داشته اند .

قالیشویی چیتگر مطمئن و ایمن

قالیشویی مطمئن چیتگر به دلیل ایمن بودن ماشین های حمل و نقلی که دارد و فرش ، مبل و موکت شما در ماشینی ایمن قرار میگیرند تا به قالیشویی یا جایگاه شما برسند ، از دیگر دلایل امن بودن قالیشویی میتوان به روش هایی به کار گیری این قالیشویی اشاره کرد برای مثال اگر شما فرش خود را به قالیشویی چیتگر بسپارید قبل از شستشو تماماً مورد بررسی قرار میگیرد و با توجه به الیافی که دارد و خدماتی که شما می خواهید برنامه ریزی شستشو صورت میگیرد تا هیچگونه آسیبی به فرش های شما نرسد .

قالیشویی اسلامی چیتگر

به دلیل اسلامی بودن کشور عزیزمان ایران ، شستشو فرش ها و موکت ها و مبل ها به صورت اسلامی انجام میشود به منظور آن که روش ها و مواردی که برای شستشو اسلامی لازم هستند در قالیشویی چیتگر لحاظ میشود .

شماره تماس قالیشویی چیتگر

برای تماس با قالیشویی چیتگر کافیست روی تصاویر زیر کلیک کنید یا از طریق درخواست خدمات آنلاین قالیشویی اطلاعات خود را ارسال نموده و منتظر تماس پشتیبان های قالیشویی باشید در همان وقت اطلاعات توسط پیشتیبان های قالیشویی دریافت میشود و در ساعات کاری با شما تماس گرفته خواهد شد .

کلیک کنید روی شماره

شماره قالیشویی چیتگر

قیمت قالیشویی چیتگر

در قالیشویی های معتبر و با مجوز رسمی ، قیمت ها توسط اتحادیه ارائه میشود و اما این قیمت ها پایه هستند یعنی جنس فرش ، خدمات درخواستی شما در این قیمت ها لحاظ نشده است بدیهی است قیمت شستشو فرش دستبافت با فرش ماشینی یکسان نخواهد بود همچنین زمانی که فرش شما با لکه های خاصی آلوده شده است با شستشو فرش های ساده تفاوت هایی خواهد داشت به همین سبب میبایست با قالیشویی تماس گرفته با توجه به شرایط فرش هایتان قیمت گذاری انجام شود .

مراحل شستشو فرش در قالیشویی چیتگر

  1. بررسی فرش
  2. غبارگیری
  3. لکه گیری
  4. شستشو فرش
  5. خشکشویی فرش
  6. خشک کردن فرش

ابتدا فرش شما بررسی میشود و در صورتی که پوسیدگی آن به قدری باشد که امکان پارگی آن وجود داشته باشد ، با شما تماس گرفته و این مورد اطلاع داده خواهد و در صورت رضایت فرش شستشو داده خواهد شد همچنین بررسی برای نحوه شستشو فرش انجام خواهد شد در برخی از موارد فرش ها به صورت سنتی شسته میشوند ، در فرش های دستبافت روش شستشو نیمه اتوماتیک بیشتر است و به دلیل ظرافت و ارزش آن در شستشو حساسیت بیشتر است و با توجه به جنس فرش شما و نوع آلودگی روش های شستشو انتخاب شده و فرش در مرحله غبار گیری قرار میگیرد که با دستگاه های مخصوص غبار گیری فرش با ایمنی کامل انجام میشود و سپس در صورت لازم لکه گیری روی فرش انجام میشود ، لکه گیری فرش نیز با دستگاه ها به همراه نیروی انسانی انجام میشود و در مرحله بعدی با جدیدترین ترفند ها و جدیدترین دستگاه ها فرش ها شستشو داده میشوند پس از شستشو با دستگاه های مخصوص آب باقی مانده از الیافت زیرین فرش گرفته میشود و در مرحله آخر فرش به گرم خانه انتقال داده میشود تا به صورت یکدست با گرمای مناسب خشک شود و در تاریخ تعیین شده به مشتری گرامی تحویل داده میشود .

خدمات قالیشویی چیتگر

مبلشویی در قالیشویی چیتگر

از تخصص های قالیشویی چیتگر مبلشویی میباشد که با دستگاه های مبلشویی و مخصوص این عملیات رخ می دهد ، مبلشویی از خدمات های مهمی است که در هر قالیشویی معتبری از اهمیت بسیاری دارد چرا که بسیار پرطرفدار است ، قالیشویی شهرزیبا در چیتگر خدمات مبلشویی در منرل را نیز ارائه می دهد که مبل شما در منزل نیز با دستگاه های مخصوص شستشو داده میشوند .

ریشه زنی در قالیشویی چیتگر

پس از بافته شدن فرش های دستبافت و پس از آن که دار قالی به پایین آورده میشود دارای تار و پود اضافیست که برای حفظ زیبایی و طول عمر فرش همانطور باقی میماند و سپس توسط یک فرد مجرب و کاربلد به صورت دو گره و یا زنجیری در آورده میشود ، زمانی که آنها از بین میروند مسبب میشود تا فرش ها زودتر خراب شوند و برای ترمیم می توانید از یک قالیشویی بخواهید تا شما را همراهی کند ، قالیشویی خوب و معتبر چیتگر با اتسفاده از ابزار ها و افراد متخصص خدمات ریشه زنی را انجام می دهد .

لکه برداری در قالیشویی چیتگر

زمانی که فرش دارای لکه های سطحی باشد گاهی شما حتی نیاز به قالیشویی ندارید کافیست ترفند های لکه گیری را در همین وبسایت یاد بگیرید اما برخی اوقات فرش هایمان دارای لکه های عمیق و بسیاری هستند که بهتر است در این مورد از خدمات لکه گیری یک قالیشویی معتبر استفاده کنید .

پرداخت فرش در قالیشویی چیتگر

عملیات پرداخت به معنی پرززنی میباشد پرداخت فرش به دو روش زیر انجام میشود

  1. سنتی
  2. ماشینی

در قالیشویی شهرزیبا در چیتگر روش سنتی با استفاده از قیچی هایی میباشد که مخصوص پرداخت تولید شده اند و در روش ماشینی از دستگاه های تراش برقی مخصوص پرداخت استفاده میشود که به صورت دورانی به روی فرش کشیده میشود که با عالی ترین کیفیت انجام میشود .

ترمیم سوختگی و پوسیدگی فرش

فرش ، موکت و مبل در برابر اشیای داغ بسیار تحریک پذیر هستند و به راحتی الیاف آنها از بین میروند در کارخان قالیشویی چیتگر ترمیم فرش ها به نحوی انجام میشود که فرش تفاوتی چندانی با روز اول نخواهد داشت همچنین پوسیدگی فرش در اثر گذر زمان رخ میدهد و ترمیم آن در این قالیشویی با بهترین کیفیت میسر است .

شستشو موکت در قالیشویی چیتگر

تقریبا در همه کارخانه های قالیشویی شستشو موکت انجام میشود اما کیفیت در شستشو بسیار مهم است ، موکت ها انواع مختلفی دارند و روش های مختلفی برای شستشو و پاکیزه کردن آنها وجود دارد .

شستشو فرش های دستبافت در قالیشویی چیتگر

فرش ها نیز انواع مختلفی دارند قالیشویی شهرزیبا در چیتگر برای هر نوع فرش روش های متفاوتی ارائه می کند و هیچگاه از دستگاه ها و شوینده هایی که برای فرش ماشینی استفاده می شود برای فرش دستبافت استفاده نمیشود و هر کدام دستگاه ها ، شوینده ها و روش های مخصوص به خود را دارند .

بهترین قالیشویی دریاچه چیتگر

بهترین قالیشویی در چیتگر

قالیشویی شهرزیبا در محدوده چیتگر به طور پیوسته سعی در ارتقای کیفیت خدمات خود دارد ، تا مشتریان عزیز با رضایت 100% فرش هایشان را تحویل بگیرند ، در قالیشویی چیتگر نظم و ترتیب جز اصلی ترین قانون هاست چرا که تا مسبب شده در طی این سالها در میان مشتریان گرامی مورد اعتماد واقع شویم ، در این قالیشویی علاوه بر وجود عوامل انسانی برای ارائه خدمات شستشو کارکنانی برای پاسخگویی به سوالات شما عزیزان ، کارکنانی برای بررسی دستگاه های موجود در قالیشویی در بازه زمانی های سریع و افرادی در زمینه فرش متخصص هستند و برای ارائه خدمات با کیفیت .

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.