قالیشویی کوهک

قالیشویی-کوهک

فرش مانند وسیله های دیگر نیاز به مراقبت و تمیز کاری دارد ، هرچند با مراقبت در نهایت فرش لک میشوند ، با استفاده روزانه از مایعات، مواد غذایی، مداد رنگی، کثیفی یا گرد و غبار اجتناب از لک و کثیف شدن فرش دشوار می شود و لازم است هر چند وقت یکبار فرش به صورت کامل در یک قالیشویی معتبر شستشو شود . در این مقاله به معرفی و بررسی قالیشویی معتبر در کوهک که می پردازیم تا با دریافت خدمات این قالیشویی از لکه ها و بوهای نامطلبوع ماندگار روی فرش ، موکت و مبل برای همیشه رها شوید .

شماره تماس قالیشویی

خدمات قالیشویی مانند هر حرفه ی دیگر نیازمند تخصص و مهارت میباشد و میبایست به طرز استانداردی و بدون آسیب زدن به فرش ، موکت و مبل خدمات ارائه شوند در قالیشویی کوهک با در نظر گرفتن نکات کیفیتی همراه با امنیت فرش خدمات ارائه میگردند به این صورت که روش های مخصوص و استانداردی در تمامی خدمات این قالیشویی وجود دارد و تکنیک های تماماً تضمین شده که با تجربه ی دیرینه و آزمایش های متخصصین فرش بدست آمده است .

شماره تماس قالیشویی در کوهک

شماره-تماس-قالیشویی
شماره تماس قالیشویی

چرا قالیشویی شهرزیبا در کوهک را انتخاب کنیم؟

قالیشویی هایی که دارای چندین ویژگی های پایه و مهم هستند مالک اعتبار نیز می باشند این ویژگی ها عبارتند از :

 1. قالیشویی کوهک با مجوز رسمی
 2. قالیشویی و شستشو فرش اسلامی
 3. سابقه و تجربه ی طولانی مدت
 4. ارائه قیمت های مناسب
 5. شستشو در محیطی پاکیزه
 6. شستشو توسط افرادی با وجدان و طاهر
 7. ارائه خدمات با نظم و ترتیب
 8. به موقع بودن در ارائه خدمات و زمان بندی تعیین شده
 9. شستشو و خدمات با دستگاه های مخصوص قالیشویی
 10. خشکشویی در گرمخانه های مخصوص
 11. و …
 عکس-قبل-و-بعد-قالیشویی-کوهک

داشتن مجوز رسمی از مهم ترین و ضرورترین موارد میباشد به شما همراهان گرامی پیشنهاد میشود تنها به قالیشویی های مجوز دار خدمات قالیشویی دریافت کنید تا از اطمینان کامل و خیال آسوده تر بهره مند شوید .

شستشو به روش اسلامی از جمله مواردیست که برای افراد مسلمان محترم اهمیت بالایی دارد بدیهی است که در کشور مسلمان ایران در قالیشویی ها شستشو و آبکشی به روش اسلامی صورت بگیرد قالیشویی کوهک نیز با رعایت و احترام به عقاید همه عزیزان شستشو فرش را انجام می دهد.

تجربه ی طولانی مدت تاثیر مستقیمی در کیفیت شستشو دارد به علاوه اعتبار بالاتری نسبت به شرکت های تازه تاسیس در میان مردم دارد بنابراین در انتخاب قالیشویی لحاظ تجربه و سابقه قالیشویی خالی از لطف نخواهد بود .

ارائه قیمت های مناسب به این معناست که قیمت های نجومی و غیر منطقی دلیلی بر کیفیت خدمات نیست و قیمت ارزان قالیشویی نیز بی دلیل نیست بنابراین یک قالیشویی استاندارد قیمت های استاندارد و منصفانه ای را ارائه می دهد و در صورت برخورد قالیشویی ارزان و گران علت را جویا شوید و در صورت اعتماد داشتن از خدمات آنها استفاده کنید ، قیمت قالیشویی در کوهک و دیگر مناطق طبق لیست قیمت ارائه شده توسط اتحادیه می باشد البته این قیمت ها پایه هستند و قیمت شستشو فرش یا دیگر خدمات به جنس ، سن ، آلودگی فرش بستگی دارد .

گاهی اوقات بسیاری از ما در استفاده از خدمات قالیشویی مردد میشویم چرا که نمیدانیم فرش هایمان در چه شرایطی و توسط چه افرادی شستشو داده میشوند خوب است که در هنگام انتخاب قالیشویی تا آنجایی که ممکن است از شستشو در محیطی پاکیزه مطمئن شوید .

برنامه ریزی برای خدمات رزرو شده توسط مشتریان عزیز نشان دهنده اعتبار قالیشویی می باشد و تجربه قالیشویی مسبب میگردد تا با انواع الیاف آشنایی داشته باشند و روش های مخصوصی برای خدمات خود در نظر گرفته باشند تا به این صورت با نظم و ترتیب پیش بروند .

زمانی از خدمات قالیشویی استفاده می کنیم زمانی برای تحویل فرش ها در نظر گرفته میشود به موقع بودن و انجام وظیفه در زمان تعیین شده برای یک قالیشویی معتبر الزامیست .

امروزه شستشو با دستگاه ها برای همه قالیشویی ها میسر می باشد و دیگر روش های کاملا سنتی کاربردی ندارد و کیفیت شستشو با دستگاه را نیز ندارد .

قالیشویی کوهک دارای ویژگی های پایه نام برده شده می باشد علاوه بر آن این قالیشویی دیگر ویژگی ممتازی در این کارخانه قالیشویی در کوهک وجود دارد که عبارتند از :

 1. شستشو سریع و با کیفیت
 2. استفاده از برترین برند های شوینده
 3. استفاده از دستگاه های فوق پیشرفته و استاندارد قالیشویی
 4. استفاده از متدها و روش های خاص و آزمایش شده برای خدمات
 5. استفاده از افرادی متخصص برای بررسی قبل از انجام خدمات
 6. و….
قالیشویی-در-کوهک

خدمات قالیشویی در کوهک

 1. شستشو فرش ماشینی
 2. شستشو فرش دستبافت
 3. شستشو موکت
 4. شستشو مبل
 5. شستشو موکت در منزل
 6. مبلشویی در منزل
 7. خشکشویی خوشخواب درمنزل
 8. ریشه زنی فرش دستبافت و ماشینی
 9. شیرازه زنی فرش دستباف وماشینی
 10. رفع سوختگی و پوسیدگی
 11. لکه گیری
 12. رنگبرداری فرش دستبافت
 13. اعلاشویی

به تعدادی از خدمات گسترده قالیشویی شهرزیبا در کوهک اشاره شد برای دریافت خدمات کافیست روی شماره های زیر کلیک کنید .

شستشو فرش های دستبافت با فرش های ماشینی یکسان نخواهد بود با توجه به الیاف های فرش شما برنامه ریزی برای انجام خدمات صورت میگیرد و سپس شستشو انجام میشود شستشو فرش های زیر در قالیشویی کوهک صورت میگیرد:

 • شستشوی فرشهای ابریشم دستباف
 • شستشوی فرشهای نفیس اعلاء
 • شستشوی فرشهای اکرلیک و فانتزی
 • شستشوی فرشهای کاشان هریس تبریز کرمان مشهد
 • شستشوی فرشهای ماشینی ابریشمی
 • شستشوی فرشهای ترک وبلژیکی
 • و ….

موکت ها انواع مختلفی دارند و بدیهی است به دلیل جنس های متفاوتی که دارند طریقه شستشو نیز متفاوت باشد همچنین شستشوی موکت در منزل نیز انجام میشود ، شستشو موکت های نام برده شده از تحصص های قالیشویی شهرزیبا در کوهک میباشد :

 • شستشوی موکت ظریف
 • شستشوی موکت پرزدار
 • شستشوی موکت ساده
 • شستشوی موکت ادارای
 • و …..

مبلشویی از خدماتی است علاوه بر قالیشویی در منزل خود شما نیز با دستگاه های پیشرفته انجام میشود موارد زیر از تخصص های این قالیشویی میباشد :

 • شستشوی مبلمان استیل
 • شستشوی مبلمان سلطنتی
 • شستشوی مبل راحتی
 • شستشوی مبل ال
 • شستشوی مبل آمریکایی
 • شستشوی انواع صندلی ناهارخوری
 عکس-قبل-و-بعد-قالیشویی-در-کوهک

چرا از خدمات قالیشویی کوهک استفاده کنیم؟

شستشو فرش در بازه های زمانی مختلف مهم است ، و همچنین شستشو توسط یک شرکت قالیشویی معتبر به سود شما عزیزان خواهد بود بدیهی است که شستشو توسط افرادی با تجربه و با دستگاه های پیشرفته بسیار با کیفیت تر و طاهر تر از شستشو توسط خود افراد خواهد بود

معمولاً فرش‌ها بیشتر در منزل ، اتاق انتظار و در نقاط استراتژیک مختلف دفاتر از جمله اتاق کنفرانس یا دفتر ریاست جمهوری یافت می‌شوند، بنابراین باید فضاهای تمیزی باشند که چشم‌انداز زیبایی داشته باشند .

شستشوی فرش باید توسط پرسنلی که در این کار آموزش دیده اند انجام شود، زیرا الیاف همه فرش ها یکسان نیستند و بسته به جنس، ممکن است نیاز به استفاده از وسایل و لوازم مختلف باشد. بنابراین باید تشخیص داد که با چه نوع پارچه ای پاکیزه می شود تا عمر مفید آن افزایش یابد.

یافتن یک قالیشویی حرفه ای و معتبر برای جلوگیری از آلرژی یا پیشگیری از بیماری های ناشی از تجمع گرد و غبار و باکتری ها برای سلامتی شما و افراد خانه از اهمیت حیاتی برخوردار است ، برای مثالی از اهمیت شستشوی مکرر فرش، مجله Men’s Health در سال 2011 داده‌های میکروبیولوژیکی را در مورد میزان باکتری‌هایی که در فرش انباشته می‌شود فاش کرد، به طوری که آنها را با میکروب‌های موجود در توالت مقایسه کردند.
طبق این مطالعه، فرش‌ها در هر 2.5 سانتی‌متر مربع حدود 200 هزار باکتری جمع‌آوری می‌کنند، یعنی 4000 برابر بیشتر از یک صندلی توالت میکروب جمع می‌کنند.

بنابراین، با مراجعه به شرکتی با خدمات قالیشویی با کیفیت عالی می توان از خطرات سلامتی جلوگیری کرد ،

با شست و شوی صحیح مداوم و تمیز کردن هفتگی فرش های منزل ، محل کار می توان از بروز آلرژی، رینیت یا حملات آسم ناشی از گرد و غبار، کثیفی و باکتری ها جلوگیری کرد و با آرامش کامل می توانید از مزایای داشتن فرش یا موکت بهره مند شوید.

بهترین قالیشویی در کوهک از نظر مردم

قالیشویی شهرزیبا در کوهک دارای سابقه 30 ساله می باشد و از محبوب ترین قالیشویی منطقه کوهک می باشد به طوری که بسیاری از مردم خود معرف ما به دیگر مشتریان عزیز هستند ، کافیست یک بار از خدمات این قالیشویی استفاده کنید تا تجربه به یاد ماندنی و شیرین را در ذهن خود ثبت کنید .

شعبه های دیگر قالیشویی کوهک

قالیشویی غرب تهران44762189
قالیشویی فردوس44762190
قالیشویی پونک44319780
قالیشویی چیتگر44700171
قالیشویی کاشانی44313686
قالیشویی صادقیه4431978
قالیشویی شهران44701986
قالیشویی تهرانسر44762189
قالیشویی جنت آباد44762190
قالیشویی شهرک گلستان44700171
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.