قالیشویی تهرانپارس

قالیشویی تهرانپارس با کیفیت ترین خدمات شستشوی هرگونه فرش دستباف و ماشینی و انواع موکت پرزبلند و… را به
مشتریان خود ارائه میکند. یکی از با سابقه ترین قالیشویی های شهر تهران، در تهرانپارس است که با پوششدهی چندین شهر تهران، محدودیتی برای ارائه خدمات درجه یک و در عین حال با قسمت مناسب توسط نیروی متخصص و دستگاه های جدید به شما مشتریان نخواهد داشت.

قالیشویی غرب تهران


قالیشویی تهرانپارس به عنوان بهترین قالیشویی طبق زمان بندی اعلام شده شستشوی فرش و قالی شما را انجام خواهد داد.ما در تلاشیم خدمات خود را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ارائه دهد تا رضایت مشتریان خود را فراهم سازد. قالیشویی تهرانپارس خدمات گسترده تری نیز ارائه میدهد. علاوه بر انجام خدمات فوق العاده با کیفیت توسط افراد زبده و مجرب برای منازل، تمامی مراکز دولتی و سازمان های خصوصی را تحت پوشش قرار داده است.
میتوان از قالیشویی شهرزیبا بعنوان ارزان ترین و همزمان با کیفیت ترین قالیشویی در تهران یاد کرد.
ما در قالیشویی تلاش کردیم تا خدماتی مطلوب و بیش از فقط شستشوی فرش و موکت ارائه دهیم، ازجمله:

 • رفوگری و بازسازی در تهرانپارس
 • خشکشویی موکت در تهرانپارس
 • شستشوی مو در تهرانپارس
 • ترمیم انواع فرش در تهرانپارس
 • لکه گیری در تهرانپارس
 • شستشوی فرش آسیب دیده در تهرانپارس
 • شستشوی فرش دستبافت در تهرانپارس
 • شستشوی فرش ماشینی در تهرانپارس
 • ترمیم فرش دستبافت در تهرانپارس
 • مبلشویی در تهرانپارس
 • مبلشویی در منزل، در تهرانپارس

مراحل شستشوی فرش های دستباف و ماشینی در تهرانپارس

مراحل انجام کار در قالیشویی شهرزیبا در تهرانپارس این گونه است که: قبل از هر گونه اقدامی ابتدا فرص شما کارشناسی میشود تامراحل شست و شو به درستی انجام پذیرد و از اسیب دیدن فرش های شما جلوگیری شود. در کل، ابتدا گرد و خاک از روی قالی پاک می شوند. سپس توسط مواد شوینده درجه یک توسط پرسنل مجرب با دستگاه ها و بورس های مخصوص شستشوی انواع فرش بصورت دورانی انجام میپذیرد. مرحله بعد آبکشی است که این مرحله نیز با دقت فراوان انجام میشودتا از هر گونه آسیب به فرش ها و موکت های شما جلوگیری شود. با این حساب شما می توانید با اعتماد کامل شستشوی مبلمان و قالی ها و… خود را به با اعتبارترین قالیشویی شهر تهران بسپارید.


رفوگری فرش های دستباف و ماشینی

رفوگری فرش های دستباف و ماشینی یکی دیگر از خدمت ما که در ابتدای این مقاله ذکر شد، رفوگری فرش های دستباف و ماشینی در محل در سرتاسر تهران است. کارشناسان قالیشویی شهرزیبا با علم بر اینکه تعمیر فرش عملی ضروری است می کوشند تا با تجربه در این امر ضمن راضی نگه داشتن مشتریان خود جایگاه خود را به عنوان بهترین ارائه دهنده خدمات رفوی فرش در محل تهران حفظ کنند.

رفوگری فرش چیست؟

رفوگری فرش شامل خدمات رسانی در زمینه پوسیدگی و پارگی فرش،رنگ برداری فرش و رفع سوختگی فرش،ترمیم ریشه و شیرازه فرش و تعویض ریشه و شیرازه فرش می باشد. رفوگری فرش در منزل با صرف کمترین هزینه و دریافت رضایت کامل مشتری و حتی با صرف کمترین زمان و حذف خدمات حمل و نقل و انتقال فرش برای رفو آن انجام میشود .
قالیشویی تهرانپارس بهترین کارشناسان را به استخدام خود برای ارائه خدمات رفوگری فرش در محل درآورده است.
برای ترمیم و رفوگری فرش از تجهیزات مناسب و کارشناسان ماهر کمک میگیرد. نوع آسیب فرش، جنس و بافت فرش و همچنین درجه آسیب میتواند بر نحوه رفوگری و تجهیزات مورد نیاز آن تأثیر بگذارد. رفوگری فرش یک مهارت کام ًلا تخصصی و پیچیده است که باید فقط به دست افراد آموزش دیده و حرفهای انجام شود. در قالیشویی شهرزیبا، کلیه مراحل رفوگری به وسیله افرادی که آشنایی کامل به بازسازی فرش دارند، انجام میشود. بدون دلهره و با اطمینان کامل در حضور شما عمل رفوگری انجام خواهد شد.


مراحل لکه زدایی فرش در تهرانپارس

یکی از مشکلاتی که برای فرش ها ممکن است رخ دهد، لکه های مختلف روی آن هاست. پاک کردن هر کدام از این لکه ها نیز روشی مخصوص به خودشان را دارند چرا که در صورت عدم توجه ممکن است فرش از آنچه هست خراب تر شود.
افراد متخصص از شیوه های نوین و ترفند های مخصوصی برای از بین بردن لکه های فرش استفاده میکنند. لکه زدایی
فرش کار چندان ساده ای نیست پس ترجیح بر این است که این کار توسط افراد کار بلد انجام پذیرد .

این روزها که همه درگیر خانه تکانی و تمیز کردن خانه و محل کار خود هستند، برای تسریع در انجام این امور از قالیشویی هایی که بهترین و مطلوب ترین و به صرفه ترین خدمات را ارائه میدهند کمک میگیرند. قالیشویی شهرزیبا به شما اطمینان خاطر میبخشد که تمام خدمات شما را به بهترین نحو و توسط افراد کارشناس در کمترین زمان ممکن انجام دهد. برای برقراری ارتباط با ما جهت رزرو کارهای خدماتی خود می توانید با شماره زیر تماس حاصل نمایید.
قطعا از شنیدن تعرفه های فوق العاده قالیشویی شهرزیبا شگفت زده خواهید شد.

شماره تماس قالیشویی در تهرانپارس

شماره تماس تهرانپارس
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.