قالیشویی شمال تهران

قالیشویی در شمال تهران

قالیشویی شهر زیبا در شمال تهران دارای سابقه ای 30 ساله می باشد و محبوبیت بالای این قالیشویی در این سال های با خدمات ممتاز با قیمت های مقرون به صرفه بدست آمده است ، شستشوی صحیح و استاندارد فرش ها علاوه بر زیبایی و پاکیزگی محل زندگی و کار شماست مسبب حفظ سلامتی افراد نیز میباشد حتی اگر مراقبت های ویژه ای از فرش داشته باشیم از کثیف شدن آنها نمی توان اجتناب کرد ، قدم نهادن روی فرش ها استفاده از مواد غذایی خواه یا ناخواه موجب کثیف شدن فرش ها و مبل ها می شوند و با شستشوبه طول عمر فرش هایتان کمک خواهید کرد ، شستشو صحیح به معنای آن است شستشو به صورت عمیق و بدون آسیب صورت گیرد تنها کافیست یک قالیشویی معتبر برای خدمات درخواستی خود پیدا کنید قالیشویی شمال تهران شهرزیبا به شما عزیزان تضمین میکند که شستشو با بالاترین درجه کیفیت توسط افراد متخصص ، دستگاه های فوق پیشرفته قالیشویی و شوینده های استاندارد انجام میگردد

عکس-قبل-و-بعد-قالیشویی-فرش-در-شمال-تهران
قالیشویی شهر زیبا در شمال تهران از جدید روش های روز دنیا و همچنین بهترین مواد که برای شستشوی فرش های شما کاملا استاندارد هستند استفاده می کند به همین علت است که ادعا می کنیم بهترین کیفیت را به شما عزیزان ارائه خواهیم کرد تا رضایت هرچه بیشتر شما را کسب کنیم و شایان ذکر است بسیاری از مشتریان ما مدعی هستند که از دوستان و آشنایان خود ویژگی های مثبت بسیاری از این قالیشویی شنیده اند و سپس شستشوی فرش های خود را به ما سپرده اند .
۲۲۳۴۱۴۷۵

شماره تماس قالیشویی شمال تهران

شماره تماس قالیشویی خوب در شمال تهران
شماره-تماس-قالیشویی-معتبر-شمال-تهران

شتسشوی موکت ساده در قالیشویی شهر زیبا شمال تهران

شستستن موکت های ساده در ظاهر کاری بسیار آسان می آید البته منکر نمی شوم که شستشوی موکت ساده از شستن برخی فرش ها راحت تر است اما شستن این گونه موکت ها روش های خود و شوینده های منحصر به فرد خود را دارد شما می توانید این خدمات را قالیشویی شهر زیبا بخواهید .

شتسشوی موکت ظریف  در قالیشویی شهر زیبا شمال تهران

این گونه موکت اهمیت بیشتری در شستشو نسبت به موکت های ساده دارند و همچنین شستشو این نوع موکت ظرافت خاص خود را می طلبد شما می توانید موکت های ظریف خود را اطمینان هرچه بیشتر به قالیشویی شهر زیبا بسپارید .

شتسشوی موکت پرزدار در قالیشویی شهر زیبا شمال تهران

نگهداری طولانی از موکت های پرزدار شاید کاری ساده نباشد و سلامت پرزهای موکت بسیار مهم است چرا که همه زیبایی های موکت به پرزهای بلندش می باشد قالیشویی شهرزیبا در شمال تهران با رعایت سلامت پرزهای موکت های شما این شتسشو را انجام می دهد .

شتسشوی تابلو فرش در قالیشویی شهر زیبا شمال تهران

از دیگر خدمات مهم قالیشویی شهر زیبا که تخصص بسیار زیادی در آن دارند شستشویی تابلو فرش ها می باشد که این امر با ظرافت مخصوص و ابزار های مخصوص صورت میگیرد .

شتسشوی انواع مبل در قالیشویی شهر زیبا شمال تهران

شستشوی مبل های سلطنتی ، استیل ، راحتی ، ال ، آمریکایی و …. خدماتی هستند که در قالیشویی شهر زیبا انجام می شود و هر مبل با توجه به نوع خود شتسشوی مخصوص خود را دارد .

شتسشوی انواع صندلی ناهار خوری در قالیشویی شهر زیبا شمال تهران

خدماتی مانند شستشوی صندلی های ناهار خوری طبیعی است جزئی از خدمات ما باشند چرا که وقتی در شستشوی انواع متخصص هستیم شتسشوی صندلی های ناهار خوری نیز از تخصص های قالیشویی شهر زیبا محسوب می شوند .

ریشه زنی و رفوگری در قالیشویی شمال تهران

ریشه زنی فرش نیاز به تخصص دارد ، بیشتر برای فرش های دستبافت انجام میشودر ، زمانی فرش دچار فرسودگی شد ریشه زنی میتواند به افزایش زول عمر فرش کمک کند ، از دیگر مواردی برای افزایش طول عمر فرش انجام داد رفوکاری است که برای پوسیدگی ، سوختگی و … مناسب است .

رنگبرداری فرش در قالیشویی شمال تهران

رنگرزی فرش ها را میتوان به قطع جزو مهمترین و تخصصی ترین خدمات فرش محسوب کرد که قادر است زیبایی و جلوه ی فرش را خصوصا فرش های دستباف را دو چندان کند . کما که گاهی جنبه ی ترمیمی نیز دارد . 
رنگرزی هنری ست که در طی آن ماده ی رنگی را در شرایطی بخصوص چه از لحاظ دمایی و چه از لحاظ ساختاری الیاف فرش تعیین کرده و در رنگبرداری فرش استفاده و باعث اثر گذاری رنگ بر فرش میشود . بطور دقیق تر میتوان گفت هنر رنگرزی فرش یعنی رنگ آمیزی مجدد فرش و تثبیت رنگ های آن به کمک مواد رنگی صنعتی یا طبیعی که با دوامی نسبی، فرش رنگ را به خود بگیرد .

پرزگیری فرش در قالیشویی شمال تهران

هنگام بافته شدن فرش، نخ را برش می زنند تا به پشت فرش بچسبد. در آن برش همیشه الیاف شلی وجود دارد که به هیچ وجه بر کیفیت و ضخامت فرش تمام شده تأثیر نمی گذارد. این الیاف که کرک یا پرز نام دارند عموما در روزهای اول خرید فرش دیده میشوند .

لکه گیری در قالیشویی شمال تهران

قرار گرفتن لکه روی فرش ، موکت و مبل اتفاقی رایج است که میتواند با لکه خون ، مواد غذایی ، گرد و غبار ، لباس های آلوده و … اتفاق بیافتد علاوه بر ظاهری زشت ، بسیار آلوده هستند به محض لکه شدن آن را از بین ببرید به سبب آن که لکه ها هر قدر قدیمی تر باشند پاک کردن آنها نیز مشکل تر است .

خدمات قالیشویی شهر زیبا در شمال تهران

شستشوی فرش های ابریشم دست بافت در قالیشویی شهر زیبا شمال تهران

شما میتوانید فرش های ابریشمی و دست بافت خود را به ما بسپارید تا با روش های مخصوص فرش های ابریشمی دست بافت فرش های شما شسسته شود .

شستشوی فرش های نفیس اعلاء در قالیشویی شهر زیبا شمال تهران

همه ما می دانیم که برخی فرش ها مانند ابریشمی ، نفیس اعلاء ، دست بافت از ارزش هایی بیشتر برخورد دار هستند و آسیب رسیدن به این گونه فرش ها نیز قابل جبران و تحمل نیست ، بنابراین میبایست با ظرافت خاص خود شستشو داده شوند تا هیچ آسیبی نبینند ، قالیشویی شهر زیبا به شما تضمین می دهد که فرش های نفیس اعلاء شما در بهترین حالت شستشو داده شوند .

شستشوی فرش های اکرلیک و فانتزی در قالیشویی شهر زیبا شمال تهران

شستشوی فرش های اکرلیک و فانتزی از دیگر خدمات ممتاز قالیشویی شهر زیبا می باشد که توسط افرادی متخصص و ابزاری مخصوص و همچنین شوینده هایی مخصوص شستشوی فرش های شما صورت می گیرد .

 

ویژگی قالیشویی شهرزیبا در شمال تهران

قالیشویی خوب در شمال تهران

قالیشویی شهرزیبا واقع در شمال تهران دارای ویژگی هایی ممتازی که سبب شده به محبوبیت بالایی در این منطقه برسد و یک قالیشویی معتبر در شمال تهران باشد این ویژگی ها عبارتند از :

 1. دارای مجوز رسمی
 2. دارای کارکنان با تجربه و طاهر
 3. وقت شناسی و به موقع بودن
 4. دارای ماشین های مخصوص باربری فرش ، مبل و موکت
 5. قالیشویی سریع در شمال تهران
 6. دارای سابقه ای 30 ساله و تجربه بالا
 7. استفاده از دستگاه های فوق پیشرفته قالیشویی
 8. استفاده از روش ها و متد های جدید شستشو فرش
 9. دارای گرمخانه برای خشک کردن استاندارد فرش ها

به برخی از ویژگی های مهم اشاره کردیم که مسبب شده یک قالیشویی خوب در شمال تهران از دیدگاه مردم باشیم .

چرا قالیشویی شهر زیبا شمال تهران را انتخاب کنیم؟

هنگامی که قصد شتسشوی قالی ها ، مبلمان ، موکت هایتان را دارید ممکن برایتان سوال پیش بیاید که کدام قالیشویی را انتخاب کنیم؟حال من میخواهم در قسمت از مقاله بگویم چرا قالیشویی شهر زیبا را انتخاب کنیم ؟

لوازم استاندارد

قالیشویی شهر زیبا در شمال تهران با استفاده از لوازمی استاندارد و همچنین به روز شتسشوی فرش ، موکت ، مبل و … شما را انجام میدهند .

شوینده های مناسب

قالیشویی شهر زیبا از شوینده هایی مناسب و همچنین با کیفیت برای شستشوی لوازمی که شما به ما میسپارید استفاده می کند تا بدین ترتیب ارائه خدمات این قالیشویی با بهترین روش های موجود انجام بشود .

تنوع بالای خدمات

شما همزمان می توانید چندین خدمات را از ما بخواهید تا محبور نباشید خدمات های متفاوت از قالیشویی های متفاوت را درخواست کنید ، قالیشویی شهر زیبا در شمال تهران دارای خدمات گسترده می باشد و شما میتوانید از همین وبسایت شرح خدمات ما را مطالعه بفرمایید .

رزرو آنلاین خدمات

شما می توانید به صورت آنلاین خدمات درخواستی خود ، شماره تماس و نام و نام خانوادگی خود را برای ما از طریق فرم ارسال کنید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم .

قالیشویی اسلامی در شمال تهران

اغب فرش با مواد غذایی ، گرد غبار آلوده میشود اما هنگام روی فرش ادارا یا خون جاری شود از نظر اسلامی فرش نجس شده است ، و برای بسیاری مردم مسلمان و محترم این موضوع حائز اهمیت است و شستشو به صورت اسلامی در اولویت های آنهاست ، قالیشویی شمال تهران به روش های اسلامی شستشوی فرش ، موکت و مبل ها را انجام می دهد .

قیمت قالیشویی در شمال تهران

در قالیشویی ها مجاز قیمت ها توسط اتحادیه ابلاغ می گردد ، اما این قیمت ها به صورت پایه هستند برای مثال قیمت شستشو فرش 6 متری ماشینی با فرش دستبافت یکسان نخواهد بود بدیهی است که شستشو فرش دستبافت ظرافت بیشتری لازم دارد و روش های متفاوتی برای انواع فرش وجود دارد بنابرین قیمت ها نیز متفاوت خواهد بود ، درباره همه خدمات این موضوع صدق میکند برای اطلاع از قیمت ها کافیست با شماره زیر تماس بگیرید تا به صورت اختصاصی قیمت خدمات به شما عزیزان اعلام گردد .

قالیشویی مجاز در شمال تهران

قالیشویی شهرزیبا در شمال تهران زیر نظر اتحادیه قالیشویی فعالیت می کند ، از ابتدای فعالیت تا به امروز این قالیشویی با مجوز رسمی فعالیت داشته است ، تا مورد اعتماد مشتریان عزیز باشد .

4/5 - (4 امتیاز)

One thought on “قالیشویی شمال تهران

 1. مینا علیزاده میگوید:

  سلام وقت بخیر
  چند روز طول میکشه دو عدد فرش 12 متری با 3 تا قالیچه رو شستشوی کنید بهم تحویل بدید ؟
  ممنون میشم اطلاع بدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.