جدا کردن موی حیوانات از روی فرش و مبل

پاک-کردن-موی-حیوانات-از-روی-فرش-و-مبل

داشتن یک حیوان خانگی مانند گربه و سگ در خانه، بدون شک یک لذت است و آرامش بالایی برای صاحبان آنها به همراه میاورد ، اما داشتن حیوانات خانگی بدان معناست که ما خانه ای با لوازمی پر از مو داریم،فرش ها و مبل ها سطوحی هستند که جدا کردن موی حیوانات خانگی از آنها کمی مشکل است با همراه باشید تا راهنمای جدا کردن موی حیوانات از روی فرش و مبل را با استفاده از لوازم خانگی در اختیار شما همراهان گرامی قرار دهیم .

روش های مختلفی برای جدا کردن موی حیوانات از روی فرش و مبل وجود دارد در ادامه به 3 روش کاربردی و تضمین شده اشاره خواهیم کرد .

با اسنفج موی حیوانات را از روی مبل و فرش جدا کنید

اسنفجی که در تصویر زیر مشاهده می کنید از کاربردی ترین روش ها برای از بین بردن موی حیوانات از روی فرش و مبل است . تنها کافیست قسمت سبز رنگ را روی فرش و مبل خود بکشید چنانچه مبل چرمی دارید با لطافت بیشتری کار را انجام دهید تا به آن آسیب نرسد .

این روش برای پاک کردن موی حیوانات از روی لباس نیز موثر است .

با چسب پهن موی حیوانات را از روی فرش و مبل جدا کنید

چسب-پهن-برای-از-بین-بردن-موی-حیوانات-از-روی-فرش

با استفاده از چسب پهن که تصویر آن را مشاهده می کنید میتوانید موی حیوانات را از فرش و مبل پارچه ای جدا کنید ، کافیست قسمت چسبناک به را فرش یا مبل بچسبانید و به آن ضربه بزنید سپس از چسب را از روی فرش جدا کنید .

با سشهوار موی حیوانات را از روی فرش و مبل جدا کنید

سشهوار به سهولت جدا شدن موی حیوانات از روی فرش کمک میکند ، کافیست آن را روی سرد قرار دهید و با فاصله نسبتا نزدیک روی فرش یا مبل قرار دهید اما توجه کنید که سشهوار خیلی نزدیک نباشد چرا موجع به آسیب رسیدن به الیاف می شود .

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.