قالیشویی بلوار غرب فردوس

قالیشویی-بلوار-غرب-فردوس

تمیز کردن فرش یا فرش آنقدرها هم که به نظر می رسد آسان نیست. موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید، از جمله اینکه فرش شما چه نوع کثیفی یا لکه‌هایی دارد در قالیشویی فردوس تیمی با تجربه و دارای مهارات برای خدمات قالیشویی آماده خدمت رسانی به مردم عزیز در محدوده بلوار غرب فردوس تهران می باشند شستشو فرش ، مبل و موکت در این قالشویی تنها یک نظافت نیست بلکه شامل بوزدایی و لکه گیری است شما میتوانید با خیالی آسوده از خدمات قالیشویی غرب فردوس تهران استفاده کنید و اطمینان داشته باشید که تیم ما بهترین نتایج را به شما عزیزان ارائه خواهند کرد .

قالیشویی بلوار غرب فردوس تهران دارای ویژگی های خوب بسیاری است که مسبب شده انتخاب مردم عزیز این منطقه باشیم که عبارتند از :

 • مجاز بودن قالیشویی غرب فردوس .
 • قالیشویی سریع .
 • تحویل به موقع در زمان تعیین شده .
 • ارائه خدمات توسط تیم حرفه ای و با تجربه .
 • ارائه قیمت های مقرون به صرفه .
 • ارائه خدمات قالیشویی در مکانی ضدعفونی شده و پاکیزه .
 • شستشو و ارائه خدمات قالیشویی جدیدترین دستگاه های روز دنیا .

چگونه از قالیشویی غرب فردوس خدمات بگیریم؟

برای دریافت خدمات کافیست با شماره های زیر تماس بگیرید .

شماره تماس قالیشویی در غرب تهران

یا از طریق سفارش آنلاین خدمات قالیشویی اطلاعات خود را ارسال کنید و منتظر تماس سریع از طرف قالیشویی شهرزیبا در غرب فردوس باشید .

مراحل شستشو فرش در قالیشویی غرب فردوس

 1. تماس با قالیشویی غرب فردوس : ابتدا برای دریافت وقت خالی از قالیشویی و اطلاع از قیمت تماس خواهید گرفت و پس دریافت وقت زمانبندی به شما گفته میشود و در زمان تعیین شده فرش ها از شما تحویل گرفته میشود و تحویل داده میشود .
 2. بررسی و برنامه ریزی شستشوی فرش : ابتدا فرش شما بررسی میشود لکه های روی آن بررسی میشود سپس با یک برنامه ریزی شستشو صورت میگیرد .
 3. غبار گیری فرش : در این مرحله فرش رسماً وارد نظافت میشود با دستگاه های مخصوص فرش شما غبار گیری میشود .
 4. شستشو فرش : مهمترین مرحله شستشوی فرش است که با استفاده از دستگاه های شستشوی مخصوص فرش ، شوینده های مناسب فرش شما شستشو صورت میگیرد همچنین در این مرحله لکه زدایی و بوزدایی نیز صورت میگیرد .
 5. آبکشی فرش : در این مرحله با دستگاه های آبکشی فرش به صورت استوانه درون دستگاه قرار میگیرد و سپس با تحت فشار قرار دادن فرش توسط دستگاه ذرات آب از فرش جدا میشوند .
 6. خشکشویی فرش: در این مرحله که در گرمخانه های مخصوص با دمای مخصوص ، فرش ها خشک میشوند .
 7. بسته بندی و آماده تحویل .

کدام قالیشویی در شرق فردوس تهران خوب است؟

شستشو-موکت-در-منزل-قالیشویی-غرب-فردوس

در شهرهای صنعتی در تمام روزهای هفته ، گردغبار و آلودگی تنها مشکلات بیرون از خانه نیستند آنها می توانند به داخل خانه نیز نفوذ کنند ، فرش ، مبل و موکت ها به راحتی میتوانند به محل تجمع آلودگی ها باشد امروزه الیاف به کار گرفته برای فرش ها نیز قابلیت لکه پذیری و کثیفی بیشتری دارند ، عدم شستشو فرش انتخاب دشواری است چرا که نقش بالایی در دکوراسیون منزل ، به خطر افتادن سلامتی به دلیل آلودگی های موجود در آنها و بوی نامطلبوع دارند و جهتی دیگر انتخاب یک قالیشویی معتبر نیز آسان نیست البته قالیشویی های خوب و معتبر در تهران بسیارند و چگونگی تشخیص آن کار نسبتا آسانی است تنها کافست موارد زیر را در هنگام انتخاب قالیشویی در نظر بگیرید :

 • دارای مجوز رسمی باشد .
 • قیمت های مناسب ارائه دهد .
 • خدمات قالیشویی را به صورت نیمه اتوماتیک ارائه دهد .
 • دارای سابقه طولانی مدت باشد .
 • به تصاویر قبل و بعد خدمات قالیشویی مراجعه کنید .

مجوز رسمی در انتخاب قالیشویی الزامیست به سبب آن که اگر قالیشویی منتخب شما مجاز نباشد عواقب آسیب رسیدن به فرش ، مبل و موکت خود را نمیتوانید پیگیری کنید به علاوه ی آن که مشخص نیست در قالیشویی های غیر مجاز فرش در چه حالتی و با چه روش هایی شستشو داده میشوند .

قیمت های مناسب به منظور آن است که قیمت ها توسط اتحادیه ارائه شود که برای تمامی قالیشویی های مجاز ، قیمت های ارائه شده توسط اتحادیه است .

خدمات نیمه اتوماتیک به منظور شستشو با دستگاه به همراه یک نیروی انسانی است ، خدمات تمام اتوماتیک بررسی نمیشود و ممکن است در ارائه خدمات نواقصی وجود داشته باشد ، شستشو کامل با نیروی انسانی نیز مسبب میگردد تا عمیقا الیاف تمیز نشوند و میکروب ها در درون فرش باقی بمانند .

قالیشویی اسلامی در بلوار غرب فردوس تهران

اگر فرش آلوده به ادرار و خون شده باشد شستشو تنها برای نظافت است از نظر اسلامی فرش نجس است و میبایست به روش اسلامی شستشو آبکشی شده باشد تا نجسی آن از بین برود در قالیشویی شهرزیبا در بلوار غرب فردوس شستشو به صورت اسلامی انجام میشود .

قالیشویی شرق فردوس تهران

قالیشویی شهرزیبا به تمامی ساکنین شمال و غرب تهران خدمات خود را ارائه میدهد منطقه فردوس از جمله مناطقی است که مجهز به دستگاه های پیشرفته و تیمی حرفه ای و با تجربه می باشد چرا که در این منطقه خوش آب و هوا خانه های نوساز بسیار وجود دارد و مسبب شده نظر افرادی بسیاری را برای سکونت جلب کند منطقه 5 تهران به دو بخش غربی و شرقی تقسیم شده است که در این مقاله به غرب فردوس پرداخته شد برای خواندن آشنایی با خدمات شرق فردوس به صفحه ی “قالیشویی شرق فردوس ” مراجعه کنید .

شعبه های دیگر قالیشویی فردوس

قالیشویی غرب تهران44762189
قالیشویی طرشت44319780
قالیشویی پونک44319780
قالیشویی چیتگر44700171
قالیشویی کاشانی44313686
قالیشویی صادقیه4431978
قالیشویی شهران44701986
قالیشویی تهرانسر44762189
قالیشویی جنت آباد44762190
قالیشویی شهرک گلستان44700171
Rate this post

One thought on “قالیشویی بلوار غرب فردوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.