قالیشویی سوهانک

قالیشویی-در-سوهانک

قالیشویی شهر زیبا یکی از مناطق خوش آب و هوا و قدیمی تهران یعنی سوهانک را به مناطق تحت پوشش خدمات خود اضافه کرده است تا همشهریان این ناحیه نیز بتوانند از خدمات عالی شهر زیبا بهره ببرند. قالیشویی شهر زیبا همه معیارها و مشخصات یک قالیشویی مطمئن را داراست به همین دلیل جزو برترین و معتبرترین مراکز شستشوی فرش و قالی در تهران است.

اعتبار و محبوبیت بالای این قالیشویی موجب شده تا شعبه‌های خود را در اکثر نقاط تهران تاسیس کند و بتواند خدمات خود را به همه مردم ارائه دهد. حال سوال اینجاست که قالیشویی شهر زیبا در سوهانک چگونه توانسته چنین اعتباری را برای خود دست و پا کند؟ چه خدماتی با چه قیمت‌هایی ارائه می‌دهد؟ در ادامه متن به طور کامل شما را با خدمات و امتیازات قالیشویی شهر زیبا در سوهانک آشنا خواهیم کرد.

خدمات و امتیازات قالیشویی شهر زیبا سوهانک

خدمات قالیشویی سوهانک

قالیشویی شهر زیبا در زمینه شستشو و ترمیم فرش سابقه طولانی دارد. این سابقه طولانی بر تجربیات و عملکرد بهتر شهر زیبا نسبت به سایر قالیشویی‌های تهران افزوده است. شهر زیبا در سوهانک از افراد کاملا حرفه‌ای و ماهر جهت شستشو و ترمیم فرش بهره می‌برد تا بتواند هرگونه خواسته مشتری را به نحو احسن به انجام برساند. در ادامه متن به ذکر خدمات و امتیازات قالیشویی شهر زیبا در سوهانک خواهیم پرداخت.

شستشو با دستگاه‌های اتوماتیک

نقش دستگاه‎های اتوماتیک در تمام صنایع روز به روز پررنگ تر خواهد شد. قالیشویی شهر زیبا نیز برای پیشبرد سریع‎تر خدمات خود از دستگاه‌های مکانیزه برای شستشو فرش و قالی استفاده می‌کند. شستشو فرش با دستگاه باعث انجام سریع‌تر کارها و تحویل زودتر فرش به مشتری خواهد شد. قالیشویی شهر زیبا سوهانک، فرش‌های دستباف و حساس را به صورت دستی خواهد شست تا هیچ آسیبی به بافت و رنگبندی فرش وارد نشود. برای شستشو فرش‌های ماشینی نیز از دستگاه‌های مجهز و اتومات خود بهره می‌برد.

شستشو انواع فرش در سوهانک

انتخاب یک نوع روش شستشو برای همه نوع فرشی، کارساز نیست و آسیب به بعضی از فرش‌ها را در پی خواهد داشت. به همین جهت قالیشویی شهر زیبا در سوهانک از متخصصان خود برای بررسی نوع فرش و بهترین روش شستشو آن کمک می‌گیرد. انتخاب بهترین مواد شوینده برای هر نوع فرشی نیز توسط همین افراد متخصص به کارگران اعلام می‌شود. انواع فرش‌های ماشینی، ابریشمی، فانتزی، اعلا و… در شهر زیبا شسته و خشک می‌شوند.

رنگبرداری و لکه گیری سوهانک

پاک کردن لکه مواد غذایی، روغن، آبرنگ و… از روی فرش، کاری نیست که از عهده خودمان برآید و در اکثر مواقع که اقدام به پاک کردن آن می‌کنیم، لکه واضح‎تر یا بزرگ‌تر خواهد شد. قالیشویی شهر زیبا در سوهانک برای پاک کردن انواع لکه جوهر یا مواد غذایی و نوشیدنی از افراد ماهر و باتجربه در این زمینه کمک می‌گیرد تا فرش‌های شما را از هرنوع لکه و آلودگی پاک کنند. ادغام شدن رنگ‌های قالی که در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند یکی دیگر از مشکلاتی است که ممکن است برای فرش اتفاق بیفتد. رفع این مشکل توسط افراد متخصص شهر زیبا و در طی عمل رنگبرداری به بهترین شکل انجام خواهد شد.

رفع جای سوختگی فرش سوهانک

سوختگی فرش ناشی از سیگار، قابلمه و هر وسیله داغ دیگری، جلوه زیبای فرش را از بین می‌برد. عده‌ای برای از بین بردن رد سوختگی، اقدام به کوتاه کردن پرزهای قالی می‌کنند اما اینکار آسیب  به فرش را در پی خواهد داشت. اگر ساکن سوهانک تهران هستید، می‌توانید رفع جای سوختگی فرش های‌تان را به دستان ماهر کادر قالیشویی شهر زیبا بسپارید تا بدون ایجاد هیچگونه رد و نشانه‌ای از سوختگی، این کار را برای شما انجام دهند.

ریشه زنی و رفوکاری در سوهانک

ترمیم ریشه‌های قالی در قالیشویی شهر زیبا توسط افراد باتجربه انجام می‌گیرد. ممکن است ریشه‌های فرش و قالی منزل‎تان تغییر رنگ داده باشد یا تعدادی از ریشه‌ها ریخته باشد در این صورت نیاز به تعمیر یا تعویض دارند. البته افرادی نیز دوست دارند برای تنوع یا ست کردن با فضای خانه، مدل ریشه‌های قالی را عوض کنند که توسط قالیشویی شهر زیبا همه این درخواست‌ها انجام می‌گیرد. رفوکاری یک هنر و امری کاملا تخصصی است که برای جبران آسیب‌های وارده به فرش در اثر پوسیدگی، سوختگی، رطوبت، استفاده بیش از حد و… به وجود آمده است. افراد رفوکار و ریشه زن باتجربه و خبره‌ای در قالیشویی شهر زیبا وجود دارند که از امکانات و دستگاه‌های جدید برای ترمیم انواع فرش استفاده می‌کنند.

مبل شویی در سوهانک

نظافت و شستشوی انواع مبل‌های راحتی، سلطنتی و… توسط تیم قالیشویی شهر زیبا برای ساکنین سوهانک انجام می‌گیرد. این تیم از بهترین و مناسب‌ترین مواد شوینده متناسب با نوع مبل و دستگاه‌های مدرن برای تمیز کردن مبل‎ها بهره می‌برد. کافی است با قالیشویی سوهانک شهر زیبا تماس بگیرید تا افراد کاربلد و ماهر از طرف قالیشویی به منزل شما فرستاده شوند.

شستشوی موکت در سوهانک

قالیشویی شهر زیبا در سوهانک شستشوی انواع موکت را جزو خدمات اصلی خود قرار داده است. اگر در اتاق‌ها یا نشیمن خود از موکت برای پوشاندن کف استفاده کرده‌اید و فکر می‌کنید نیاز به شستشو دارد کافی است با قالیشویی شهر زیبا تماس بگیرید تا موکت‌های‌تان را بدون نیاز به بردن به قالیشویی و در جای خود تمیز کنند. البته در صورت تمایل می‌توانید موکت‌ها را جمع کرده و به قالیشویی بفرستید.

فعالیت زیر نظر اتحادیه

قالیشویی شهر زیبا سوهانک از همان آغاز شروع به فعالیت، زیر نظر اتحادیه قالیشویی تهران خدمات خود را ارائه داد و تا به حال نیز از قوانین اتحادیه پیروی کرده است. اتحادیه قالیشویی نرخ‌های منصفانه و ثابتی را برای انواع خدمات قالیشویی تعیین می‌کند و شرکت‌های عضو را ملزم به پیروی و تبعیت از آن می‌کند. عضو بودن قالیشویی در اتحادیه به معنای فعالیت رسمی و مجاز آن است. قابل ذکر است که قالیشویی شهر زیبا به دلیل تعیین قیمت‌های مناسب و منصفانه همراه با کیفیت کار عالی، قالیشویی محبوب و مورد اعتماد همشهریان تهرانی و نیز ساکنین سوهانک است.

کادر قالیشویی منظم و بااخلاق

کل تیم قالیشویی شهر زیبا مانند مشاوران، افراد تحویل گیرنده فرش و… رفتار مناسب و شایسته با مشتری را در اولویت کار خود قرار داده‌اند. مشتریان زیبا شهر نیز هموراه از نحوه برخورد کادر قالیشویی رضایت کامل داشته‌اند و آن را یکی از امتیازات مثبت قالیشویی شهر زیبا در سوهانک و سایر نقاط تهران عنوان می‌کنند. تحویل سریع و به موقع فرش و موکت نیز نتیجه تعهد و نظم کاری بالای کادر قالیشویی است .

شعبه های دیگر قالیشویی سوهانک

قالیشویی شمال تهران22341504
قالیشویی قیطریه22341475
قالیشویی زعفرانیه22341504
قالیشویی سعادت آباد88373586
قالیشویی نیاوران22341475
قالیشویی اقدسیه 22341504
4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.