قالیشویی نیاوران

قالیشویی نیاوران

از جمله قالیشویی‌های معتبر در منطقه نیاوران تهران، قالیشویی شهرزیبا است. شهرزیبا دارای بیش از پانزده سال سابقه کار در زمینه شستشو و ترمیم انواع فرش است. قالیشویی شهرزیبا به علت تقاضا و افزایش روزافزون مشتریان، مناطق زیادی از تهران را تحت پوشش و خدمات دهی خود قرار داده است.

به همین جهت مدیریت شهرزیبا برآن شد تا  خدمات خود را در دسترس ساکنین شمالی‌ترین منطقه تهران یعنی نیاوران، قرار دهد. اگر ساکن نیاوران تهران هستید و مایلید با خدمات و امتیازات قالیشویی شهرزیبا بیشتر آشنا شوید، با ادامه متن همره ما باشید.

خدمات قالیشویی شهر زیبا در نیاوران

اولین تصوری که از یک قالیشویی در ذهن‌مان ایجاد می‌شود، مکانی جهت شستن فرش است اما خدمات قالیشویی فقط به شستن فرش‌ها ختم نمی‌شود و به تدریج خدمات بیشتری توسط قالیشویی‌ها و به ویژه قالیشویی شهرزیبا در نیاوران، به مردم ارائه شد. از جمله خدمات قالیشویی شهر زیبا می‌توان به موارد مهم زیر اشاره کرد:

لکه بری و رنگبرداری

ریختن مواد غذایی یا نوشیدنی روی فرش در اکثر مواقع باعث ایجاد لک می‌شود و زیبایی و جذابیت فرش را به کلی تحت تاثیر قرار می‌دهد. از بین بردن این لک‌ها نیز سخت و گاهی غیرممکن است به طوری که هر چه قدر بیشتر سعی کنیم آن را پاک کنیم، نتیجه بدتر خواهد شد.

ایجاد رنگ روی قالی و فرش نیز به دلیل ریختن قهوه، چای، شربت یا ادغام شدن رنگ‌ها در یکدیگر به علت شستشوی نامناسب، از دیگر مشکلات رایجی است که برای فرش‌های دلبندمان اتفاق می‌افتد.

 قالیشویی شهر زیبا در نیاوران به منظور رفع تمامی این مشکلات، از افراد متخصص و باتجربه در این امر بهره می‌گیرد. انواع لک و رنگ روی فرش‌های ماشینی یا دستباف به وسیله افراد ماهر شهر زیبا که از مواد، دستگاه و روش‌های خاصی استفاده می‌کنند، از بین خواهد رفت.

رفع سوختگی

یک لحظه هواس پرتی یا هیجان ممکن است باعث ایجاد سوختگی روی فرش‌ها شود. رد سوختگی، جلوه زیبای فرش را از بین می‌برد و قرار دادن پاها روی آن حس ناخوشایندی ایجاد می‌کند. قالیشویی شهر زیبا برای رفع این مشکل و برگرداندن فرش‌های محبوب‌تان به روز اول، از افراد ماهر و باتجربه کمک گرفته است. اگر ساکن نیاوران هستید و چنین مشکلی برای فرش‌تان ایجاد شده از قالیشویی شهرزیبا کمک بگیرید تا با روش‌ها و مواد خاص، جای سوختگی روی فرش را بدون ایجاد کوچک‌ترین آسیبی از بین ببرند.

رفوکاری و ریشه زنی

هر گونه آسیبی که متوجه ریشه‎های قالی شود توسط افراد ماهر در ریشه زنی ترمیم و اصلاح می‌شود. مواردی مانند زرد شدن ریشه، ریختن ریشه و… از مواردی است که در مورد ریشه انواع فرش اتفاق می‌افتد. تاثیر ریشه‌ها در زیبایی و برازندگی فرش در حدی است که افراد بسیاری مدل ریشه‌های فرش را به منظور ایجاد تغییر یا ست کردن با فضای منزل، تغییر می‌دهند.

ترمیم و تعویض ریشه توسط ریشه زن‎های ماهر قالیشویی شهرزیبا در نیاوران به زیباترین شکل صورت می‌گیرد. ترمیم آسیب‌هایی که در اثر رطوبت، استفاده زیاد، قرارگیری فرش به مدت زیاد در یک مکان، سوختگی یا پارگی برای فرش اتفاق می‌افتد، در حوزه رفوکاری قرار می‌گیرد.

 رفوکاری یک هنر و عمل بسیار تخصصی به شمار می‌رود که فرد باید تجربه بالایی در آن داشته باشد. به همین جهت قالیشویی شهرزیبا در نیاوران از افراد رفوکار حرفه‌ای و ماهر جهت ترمیم فرش دعوت نموده است.

مبل شویی

قالیشویی شهرزیبا نیاوران، خدمات مبل شویی حرفه‌ای را در منزل یا محل کار به مشتریان ارائه می‌دهد. تیم مبل شویی شهرزیبا با بکارگیری مواد شوینده مخصوص و تجهیزات مدرن و به روز، انواع مبل را با کیفیت عالی شستشو داده و تمیز می‌کنند.

شستشوی موکت

استفاده از موکت در منزل ایرانی رواج زیادی دارد به همین جهت یکی از خدمات قالیشویی شهرزیبا در نیاوران شستشو موکت است. تیم قالیشویی شهرزیبا نظافت و شستشو موکت را در منزل نیز انجام می‌دهند تا بدون نیاز به بردن موکت و برداشتن لوازمی که روی موکت قرار دارند، شستشوی آن انجام گیرد.

شماره تماس قالیشویی در نیاوران

2234150422341475

امتیازات قالیشویی شهر زیبا در نیاوران

بهترین قالیشویی در نیاوران

چه مزیت‌هایی از قالیشویی شهرزیبا اینگونه باعث محبوبیت آن در بین سایر قالیشویی‌های تهران شده است؟ در ادامه متن به ذکر مواردی از امتیازات این قالیشویی می‌پردازیم.

شستشوی مکانیزه

استفاده از دستگاه‌های اتوماتیک برای شستشو فرش، از امتیازات قالیشویی شهرزیبا در نیاوران محسوب می‌شود. در شهرزیبا از به روزترین و بهترین دستگاه‌های شستشو فرش استفاده می‌شود. شستشو به این روش امکان تحویل سریع‎تر فرش به مشتری را موجب می‌شود.

شستشوی انواع فرش

در قالیشویی شهرزیبا نیاوران، شستشو انواع فرش از ماشینی گرفته تا ابرشمی و دستباف یا فانتزی و اعلا پذیرفته می‌شود. جالب توجه است که قبل از شروع به پروسه شستشو، متخصصان شهر زیبا فرش را بررسی می‌کنند و بهترین روش شستشو و مواد شوینده‌ای که باید استفاده شود را به تیم شستشو اعلام می‌کنند. در نتیجه در قالیشویی شهرزیبا نیاوران هر نوع فرشی به روش‌های خاص و با مواد شوینده خاصی شسته می‌شود زیرا حفظ بافت و رنگبندی فرش‌ها از اهمیت فوق العاده‌ای برخوردار است.

کادر متعد و خوش اخلاق

کادر متعد شهرزیبا در نیاوران خود را در قبال تحویل به موقع فرش به مشتریان، موظف می‌دانند و به همین جهت تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا در وقت مقرر، شستشو و خشک کردن فرش را به اتمام برسانند. اخلاق شایسته و گرم کادر شهرزیبا همواره از امتیازات آن محسوب شده و در این مورد نیز رضایت و خرسندی کامل مشتریان را به دست آورده است.

فعالیت تحت نظارت اتحادیه

از مشخصات قالیشویی معتبر در سطح شهر، عضویت آن در اتحادیه قالیشویی است که نشانگر فعالیت رسمی و مجاز آن می‌باشد. قالیشویی شهرزیبا در نیاوران نیز از همان اوایل فعالیت خود را تحت نظارت اتحادیه آغاز کرده و تا به حال از قوانین و مقر

مقررات آن تبعیت کرده است. 

قیمت قالیشویی بسیار مناسب

هزینه قالیشویی که شهرزیبا از مشتری طلب میکند مطابق با نرخ تعیین شده اتحادیه قالیشویی است. اتحادیه هر سال برای خدمات مختلف قالیشویی مثل رنگ برداری، لکه بری، ریشه زنی، مبل شویی، شستن فرش و … نرخ مصوبی را تعیین می‌کند. این نرخ توسط قالیشویی‌های معتبری چون شهرزیبا بدون هیچگونه افزایش قیمتی به مشتری اعلام می‌شود.


شعبه های دیگر قالیشویی شهرزیبا در نیاوران

قالیشویی شمال تهران 22341475
قالیشویی اقدسیه 22341504
قالیشویی سعادت آباد88373586
قالیشویی قیطریه 22341475
قالیشویی زعفرانیه 22341504

سوالات متدوال

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.