قالیشویی فرش دستبافت

قالیشویی فرش دستبافت در تهران

فرش ها احساس زیبایی را در خانه ایجاد می کنند فرش های دستبافت زیبایی چندین برابری نسبت به فرش های ماشینی دارند اما نگهداری و شستشوی آنها نیز سخت از فرش های ماشینی است اما هر فرشی به علت قرار گرفتن گرد و غبار و آلودگی روی فرش ها میبایست شستشو شوند قالیشویی شهرزیبا یک شرکت با تجربه در زمینه شستشوی فرش دستبافت میباشد با توجه به تجهیزات فوق تخصصی برای فرش های دستبافت و مهارت های تیم حرفه ای قالیشویی شهرزیبا حتی آلوده ترین ، کثیف ترین و فرسوده ترین فرش ها در این قالیشویی شستشو داده میشوند

شستشو فرش دستبافت کارخانه قالیشویی شهرزیبا با بیش از 15 سال سابقه درخشان در شستشو انواع فرش و قالی در استان تهران می باشد. وقتی شما با قالیشویی شهرزیبا تماس می گیرید این شرکت یک تیم مشاوره دهنده در اختیار شما قرار می دهد تا شما را با روال کلی کار قالیشویی و مواردی که برای فرش شما نیاز است انجام شد آشنا کند. در ادامه تیم مشاوره دهنده قیمت قالیشویی را برای شما عزیزان ارائه می دهند و در صورت توافق قیمت هردو طرف ،یه روز برای تحویل قالی و فرش ها مشخص می کنید و شرکت قالیشویی شهرزیبا در زمان مشخص شده پرسنل تحویل قالی ها به محل ارسال می کند. 

 پروسه کار همواره در هر خدماتی خدمت مشتریان عزیز گفته می شود تا آنها با موافقت کامل فرش های خود را به قالیشویی شهر زیبا بسپارند و کارهایی که میبایست صورت بگیرد به مورد تایید شما دوستان عزیزمان باشد .

شماره تماس قالیشویی فرش دستبافت در تهران

کافیست روی یکی از شماره های زیر کلیک کنید

بررسی فرش دستبافت قبل از شستشو

مواردی وجود دارند که در نحو شستشو فرش تاثیر گذارند این موارد توسط متخصصین قالیشویی شهرزیبا بررسی می شود که شامل 

شستشو فرش دستباف که امروز با پیشرفت روز دنیا همه کسب  و کار دچار تغییراتی زیادی داشته کارخانه های قالیشویی از این به روز بودن عقب نمانده و شستشو خود را با دستگاه های تمام اتوماتیک و بروز دنیا انجام می دهد. قالیشویی شهرزیبا با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک شسشتو فرش دستبافت را به نحواحست انجام می دهد و رضایت شما عزیزان را ملاک کار خود می داند. شما عزیزان می توانید برای دیدن از چگونگی شسشتن قالی های خود به کارخانه ما تشریف آورده و بازدید کنید. شماره تلفن های ما که به صورت شبانه روزی در ارائه مشاوره و سرویس در خدمت شما عزیزان هستند.

شایان ذکر است که شستشو هر نوع فرش روش های مخصوص خود را دارد که رعایت این اصول برای سلامتی فرش های شما بسیار حائز اهمیت است ، قالیشویی شهرزیبا نه تنها پروسه مخصوصی برای شستشو فرش های دستبافت دارد برای هر نوع فرش دیگری شستشو های مخصوص خود را دارند .

بهترین قالیشویی فرش دستبافت در تهران با قیمت های مناسب برای تماس روی شماره زیر کلیک کنید

22341475

مراحل شستشو فرش دستبافت

در قالیشویی شهرزیبا

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی

از طریق فرم سفارشات آنلاین خدمات میتوانید اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید سپس با شما در سریع ترین زمان ممکن تماس گرفته خواهد شد

سفارش آنلاین خدمات قالیشویی

چرا قالیشویی شهرزیبا؟

قالیشویی شهرزیبا در تهران با اطمینان کامل خدمات خود را ارائه میدهد در این قالیشویی فرش شما بدون رنگ ، بدون آسیب دیدگی شستشو داده میشود ، مفتخریم که مشتریان عزیزمان خود معرف ما به آشنایان و دوستانشان بوده اند و برای قدردانی از مشتریان عزیز و محترم قالیشویی شهرزیبا همواره سعی بر ارتقای کیفیت خدمات با قیمت های مناسب و سرعت عمل بالا داریم 

قالیشویی مجاز شهرزیبا با بهترین تجهیزات روز دنیا و شوینده هایی مناسب و ویژه خدمات خود را ارائه میدهد و با قالیشویی شهرزیبا انتخابی به یاد ماندنی خواهید داشت .

اطلاعات بیشتر
5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.