قالیشویی فرش دستبافت

قالیشویی فرش دستبافت

شستشو فرش دستبافت کارخانه قالیشویی شهرزیبا با بیش از 15 سال سابقه درخشان در شستشو انواع فرش و قالی در استان تهران می باشد. وقتی شما با قالیشویی شهرزیبا تماس می گیرید این شرکت یک تیم مشاوره دهنده در اختیار شما قرار می دهد تا شما را با روال کلی کار قالیشویی و مواردی که برای فرش شما نیاز است انجام شد آشنا کند. در ادامه تیم مشاوره دهنده قیمت قالیشویی را برای شما عزیزان ارائه می دهند و در صورت توافق قیمت هردو طرف ،یه روز برای تحویل قالی و فرش ها مشخص می کنید و شرکت قالیشویی شهرزیبا در زمان مشخص شده پرسنل تحویل قالی ها به محل ارسال می کند. 

 پروسه کار همواره در هر خدماتی خدمت مشتریان عزیز گفته می شود تا آنها با موافقت کامل فرش های خود را به قالیشویی شهر زیبا بسپارند و کارهایی که میبایست صورت بگیرد به مورد تایید شما دوستان عزیزمان باشد .

شسشتوی فرش دستبافت در تهران

از خدماتی که شرکت ما به ساکنین شمال تهران و غرب تهران ارائه می دهد شستشوی فرش های دستبافت می باشد. شسشتوی این نوع فرش های با استفاده از مواد نانو علاوه بر تمیز مانده فرش شما عزیزان باعث روش تر شدن و مقاوم بودن بافت های فرش نیز می شود. شما عزیزان برای شستشو فرش و قالی های تان می توانید به دو روش اقدام کنید تماس با یکی از شماره تلفن های ما (کافیست روی شماره های زیر کلیک کنید )

روش شستشو فرش دستبافت در قالیشویی شهرزیبا

شستشو فرش دستباف که امروز با پیشرفت روز دنیا همه کسب  و کار دچار تغییراتی زیادی داشته کارخانه های قالیشویی از این به روز بودن عقب نمانده و شستشو خود را با دستگاه های تمام اتوماتیک و بروز دنیا انجام می دهد. قالیشویی شهرزیبا با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک شسشتو فرش دستبافت را به نحواحست انجام می دهد و رضایت شما عزیزان را ملاک کار خود می داند. شما عزیزان می توانید برای دیدن از چگونگی شسشتن قالی های خود به کارخانه ما تشریف آورده و بازدید کنید. شماره تلفن های ما که به صورت شبانه روزی در ارائه مشاوره و سرویس در خدمت شما عزیزان هستند.

شایان ذکر است که شستشو هر نوع فرش روش های مخصوص خود را دارد که رعایت این اصول برای سلامتی فرش های شما بسیار حائز اهمیت است ، قالیشویی شهرزیبا نه تنها پروسه مخصوصی برای شستشو فرش های دستبافت دارد برای هر نوع فرش دیگری شستشو های مخصوص خود را دارند .

سفارش آنلاین شستشو فرش دستبافت

علاوه بر تماس شما می توانید از طریق فرم سفارش آنلاین درخواست خود را برای قالیشویی شهرزیبا ارسال کنید ، پرسنل ما در سریع زمان ممکن با شما تماس میگیرند و به سوالات شما عزیزان پاسخ می دهند ، کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید .

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *