قالیشویی صادقیه

قالیشوی صادقیه

قالیشویی واقع در غرب تهران می باشد که این قالیشویی مجاز بوده و زیر نظر اتحادیه کار می کند ، و انواع خدمات قالیشویی را ارائه می دهد که در ادامه به معرفی برخی از آنها می پردازیم ، خدمات قالیشویی شهرزیبا با استفاده از دستگاه های جدید و بروز انجام میشود تا خدمات خود را به پیشرفته ترین حالت ممکن انجام دهد ، خدماتی مانند رفوگری – ریشه زنی – شتسشوفرش ها با پیشرفته ترین دستگاه های موجود در دنیا انجام می گیرد ، با همراه باشید تا خدمات قالیشویی در صادقیه را معرفی کنیم

خدمات قالیشویی شهر زیبا در صادقیه

قالیشویی شهرزیبا در صادقیه همواره صداقت و وجدان کاری داشته است و در ارائه خدمات خود بهترین هارا برای مشتریان عزیز در نظر میگیرد .

شستشو انواع فرش ماشینی و دستبافت

شستشو انواع فرش های ماشینی و دستبافت و قیمت هایی که اتحادیه درنظر میگیرد ارائه می گردد و استفاده از مواد شوینده مناسب برای فرش های شما

مبل شویی

مبل شویی از خدماتی می باشد که شما می توانید درخواست شستشوی آنها را در منزل خود از ما بخواهید ، با استفاده از تجهیزات پیشرفته و مواد شوینده درجه یک شستشو انجام می گردد .

ترمیم فرش های آسیب دیده

ترمیم و رفوکاری فرش های آسیب دیده از تخصص های قالیشویی شهر زیبا می باشد که به صورت کاملا حرفه ای بدون اینکه ترمیم آن مشخص و تابلو باشد انجام می گردد .

لکه گیری

لک های ایجاد شده روی فرش در نامرتب بودن خانه نقش بسیار مهمی دارند برای تمیز دیده شدن لک های ایجاد شده می توانید با یکی شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

قالیشویی صادقیه با رعایت نکات بهداشتی

رعایت نکات بهداشتی همواره میبایست رعایت شود به خصوص در شستشو خود کاری برای تمیزی است ، رعایت بهداشت از مهمترین قوانین کارکنان ما می باشد ، و در روز هایی که کرونا گریبان گیر مردم عزیز ایران شده است بهداشت اهمیت چند برابر پیدا کرده است ، قالیشویی شهر زیبا در تهران در با درنظر گرفتن شیوع ویروس کرونا قواینی برای شستشو در نظر گرفته است برای مثال این روز ها علاوه بر خدمات قالیشویی و یا شستشو و ضدعفونی فرش ها و مبل ها و … نیز انجام می شود و فرش های شما کاملا توسط کادر مخصوص ضد عفونی ، ضدعفونی می شوند بدون اینکه به لوازم شما آسبی برسد . علاوه بر آن مکان هایی که در آن فرش شسته می شود و تمام لوازم ها بعد شستشو هر فرش ضدعفونی انجام می گردد . تا هرچه بیشتر از شیوع کرونا از این طریق جلوگیری شود ، و شایان ذکر است که افراد مشغول به کار در قالیشویی صادقیه شهرزیبا هنگام از ورود آنها در شرکت با استفاده از تب سنج تست گرفته میشود .

زمان تحویل فرش ها در قالیشویی صادقیه

هنگامی که شما عزیزان قالی ، مبل و …. را به ما میپسارید زمان تحویل دقیق آنها به شما توسط تیم پیشتبان اعلام خواهد شد و شما در اسرع وقت بدون هیچ تاخیری فرش هایتان را تحویل خواهید گرفت .

و همچنین سرعت بالا در شستشو از مزیت های قالیشویی صادقیه می باشد و در کنار آن کیفیت بالا همچنان شامل شستشو می شود .

طریقه شستشو فرش ها در قالیشویی صادقیه شهرزیبا

قالیشویی شهرزیبا تدابیری برای شستشو هر نوع فرش درنظر گرفته است با توجه به جنس فرش شما لوازم شستشو – مواد شوینده – طریقه شستشو و حتی خشک آنها برنامه ریزی انجام می گردد ، در این قالیشویی دستگاه هایی پیشرفته وجود دارد که هیچ آسیبی به فرش های شما نمی زنند و تمیزی می شویند .

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *