قالیشویی شهران

قالیشویی شهران در غرب تهران

نگهداری و مراقبت از فرش بسیار برای همه ما مهم است به دلیل اینکه شستشو فرش ، مبل و موکت مانند لباس هایمان ساده نیست تا تنها با کثیف شدن آنها از ماشین لباسشویی استفاده کنیم شستشو فرش انرژی بیشتر ، دستگاه های مخصوصی لازم دارد علاوه بر آن تعویض فرش به دلیل گران بودن آنها ساده نیست .

اما در نهایت فرش ها آلوده خواهند شد و برای حفظ سلامتی و حفظ زیبایی دکوراسیون مکان لازم است به صورت استاندارد شستشو شوند روش های مختلفی برای شستشو فرش وجود دارد چنانچه شستشو به صورت درست و استاندارد انجام نشود در نهایت به الیاف آن اسیب خواهد رسید همچنین آلودگی کاملاً از الیاف فرش پاک نخواهد شد

امروزه استفاده از ماشین های مخصوص و استاندارد در قالیشویی ها از بهترین روش ها میباشد بنابراین کار درست و عقلانی استفاده از خدمات یک قالیشویی معتبر میباشد ، قالیشویی شهرزیبا در غرب تهران دارای تجهیزات کامل برای شستشو فرش ، مبل و موکت میباشد که از قالیشویی های قدیمی و نامدار منطقه غرب تهران میباشد در این مقاله قصد داریم به معرفی یکی از شعبه های مجهز و مجاز این قالیشویی در شهران بپردازیم

شرکت قالیشویی شهران با بیش از 15 سال سابقه درخشان در محدوده شهران شمالی و شهران جنوبی از قدیمی ترین قالیشویی های این منطقه می باشد و به دلیل ارائه خدمات با کیفیت میان مردم شهران شناخته شده است .

مراحل رزرو خدمات به این صورت است که شما عزیزان با قالیشویی شهران تماس میگیرید سپس تماس شما را یکی از پشتیبان ما جواب می دهد ، پشتیبان قالیشویی آماده پاسخگویی شما به سوالات شما دوستان گرامی میباشد

پشتیبانان زحمتکش قالیشویی شهرزیبا در شهران از تجربه بالایی برخورد دار هستند و که مسبب شده تمامی سوالات احتمالی شما عزیزان را بدانند و کاملا آماده پاسخگویی به شما باشند ، اگر قصد رزرو خدمات را داشته باشید پس از پاسخگویی به سوالات شما عزیزان تاریخ و ساعت تحویل فرش تنظیم میشود ، شایان ذکر است که زمان تعیین شده بدون فوت وقت فرش های شما عزیزان را تحویل خواهیم گرفت و هیچگاه بر قیمت تعیین شده افزوده نخواهد شد .

با توجه به اینکه کارخانه قالیشویی شهران از مساحت بالایی برخورد دار است و روزانه تعداد بسیاری بالایی خدمات شستشو فرش ، ماشینی ، دستبافت ، شستشو مبل ، شستشو موکت صورت میگیرد ،تمامی خدمات با کیفیتی عالی و دلخواه انجام میشود و تعداد بالای مشتریان عزیز هرگز مسبب نمیشود تا از کیفیت خدمات قالیشویی شهران کم شود .

قالیشویی اسلامی در شهران

قالیشویی اسلامی به این منظور است که شستشو به صورتی انجام میگردد تا علاوه بر پاکیزه شدن فرش به صورت معمول ، از نظر اسلامی نیز طاهر و پاکیزه شده باشد ، به دلیل اسلامی بودن کشور عزیزمان ایران قالیشویی شهرزیبا خود را موظف میداند تا شستشو  را به صورت اسلامی انجام دهد .

شماره تماس قالیشویی شهران

برای رزرو وقت یا در صورت داشتن نظر و انتقادات می توانید از فرم زیر همین مطلب اقدام فرمایید) یا با شماره تلفن های قالیشویی ما تماس حاصل فرمایید.

443032974431368644700171
4433364444701986
شماره-تماس-قالیشویی-شهران

چرا قالیشویی شهرزیبا در شهران را انتخاب کنیم ؟

 • شستشو فرش ، مبل موکت با دستگاه های به روز و استاندارد
 • شستشو انواع فرش (شستشوی فرشهای ابریشم دستباف ، فرشهای نفیس اعلاء ، فرشهای اکرلیک وفانتزی ، فرشهای کاشان ، هریس ، تبریز ، کرمان ، مشهد ، فرشهای ماشینی ابریشمی ، فرشهای ترک ، بلژیکی و .. )
 • شستشو انواع مبل (مبلمان استیل ، مبلمان سلطنتی ، مبلمان راحتی ، مبلمان مبل ال ، مبلمان آمریکایی ، انواع صندلی ناهارخوری ، خوشخواب یکنفره ودونفره و … )
 • شستشو انواع موکت (موکت ظریف ، موکت پرزدار ، موکت ساده و .. )
 • کارکنانی با تجربه و تیمی حرفه ای .
 • استفاده از شوینده های مناسب .
 • شستشو به صورت سازماندهی شده .
 • سرویس دهی دقیق و منظم .
 • شستشو با تکنیک ها و روش های به خصوص و استاندارد .
 • استفاده از ماشین های مناسب برای حمل و نقل اثاثیه شما .
 • عضور رسمی اتحادیه قالیشویی .
قالیشویی در شهران

قالیشویی معتبر در شهران

برای اعتماد و انتخاب قالیشویی در وهله اول باید به معتبر بودن آن توجه کنیم معتبر بودن یعنی قالیشویی دارای مجوز رسمی باشد قالیشویی شهران عضور رسمی اتحادیه می باشد ، علاوه بر مجوز های لازم قالیشویی شهرزیبا سابقه درخشانی در تمامی خدمات ارائه شده به مشتریان عزیز دارد . مفتخریم که بسیاری از مشتریان ما به واسطه افرادی که از ما پیش تر خدمات گرفته اند با قالیشویی شهران آشنا شده اند ، ارائه خدمات ممتاز و ایمن این قالیشویی مسبب شده تا میان ساکنین شهران شهرت پیدا کند و مردم به آسودگی خاطر و آرامش بیشتری قالیشویی شهرزیبا در شهران را انتخاب کنند .

تصویرقبل و بعد شستشو مبل

خدمات ممتاز و بی نقص این قالیشویی حاصل نظمی است که حاکم است این قالیشویی از دستگاه های استاندارد و به روز استفاده می کند با این حال این دستگاه ها ماهی یکبار بررسی می شوند تا هیچونه نقصی نداشته باشد ، قالیشویی شهران فرش ، موکت ، مبل و هر لوازمی که به این قایشویی سپرده شده مورد بررسی قرار می دهد تا نوع آلودگی ، جنس فرش ، سن فرش ، نحو ساخت فرش مشخص گردد حتی شهر سازنده آن نیز در روند شستشو تاثیر گذار است برای مثال شستشو فرش تبریز و شستشو فرش کاشان در مواردی با یکدیگر متفاوت هستند و با توجه به اطلاعات به دست آمده از دستگاه ها و شوینده های مناسب برای فرش شما استفاده میشود .

قالیشویی شهران

قالیشویی مجهز در شهران

به دلیل استفاده از دستگاه استاندارد و به روز ، میتوان گفت قالیشویی شهران از قالیشویی های خوب مجهز در تهران می باشد همچنین موارد دیگری مانند استفاده از انواع دستگاه برای خدمات متفاوت مانند شستشو مبل ، ریشه زنی و رفوکاری ، کارکنانی با تجربه ، منظم ، طاهر می باشند که کارکنان قالیشویی شهرزیبا در شهران اهمیت بالایی دارند چرا که تجربه بالای آنها در پیشرفت این قالیشویی بسیار حائز اهمیت بوده است ، از دیگر دلایل مجهز بودن قالیشویی شهران نظم و ترتیب کارهاست ، در این قالیشویی همه کار ها سازماندهی شده پیش می رود در تاریخ و ساعت تعیین شده لوازم شما تحویل داده خواهد شد .

قیمت قالیشویی شهران

برای اطلاع از قیمت ها کافیست روی شماره زیر کلیک کنید .

شماره-تماس-قالیشویی-شهران

از درج قیمت ها در سایت معذوریم چرا که قیمت ها متفاوت خواهند بود برای مثال قیمت شستشو فرش ماشینی 12 متری با قیمت شستشو فرش دستبافت 6 متری یکسان نخواهد بود علاوه بر آن ، نوع آلودگی فرش و نوع خدمات درخواستی شما در قیمت گذاری تاثیر خواهد داشت ، با شماره های موجود تماس بگیرید تا به صورت شخصی خدمات درخواستی شما مورد ارزیابی قرار بگیرد و همانجا قیمت اعلام گردد .

بهترین قالیشویی در شهران از نظر مردم

قالیشویی شهران از قدیمی ترین و نامدار ترین های این منطقه می باشد ، طی این سالها مفتخر بوده ایم که مردم منطقه شهران خود معرف قالیشویی شهران به دیگران بوده اند و مزد این اعتماد ارزشمند را سعی کرده ایم با ارائه کیفیت بی نقص و قیمت های مناسب و به صرفه به شما عزیزان بدهیم

 عکس-قبل-و-بعد-قالیشویی-شهران

چگونه به قالیشویی شهران اعتماد کنیم؟

قالیشویی منطقه 5 تهران از زمان تاسیس تا به امروز زیر نظر اتحادیه فعالیت استاندارد و مورد قبولی داشته است ، همانطور که گفته شد از قدیمی ترین قالیشویی های شهران میباشد و حساسیت زیادی روی خدمات وجود دارد تا با نظم و ترتیب انجام شوند همچنین هنگام شستشو موکت ، مبل و فرش های شما پاک و طاهر شدن آن بسیار حائز اهمیت بوده و با دقت فراوان شستشو انجام میگردد تا مشتریان عزیزمان رضایت کامل داشته باشند .

خدمات قالیشویی شهران

قالیشویی شهران در تهران مجهز به دستگاه های جدید و استاندارد می باشد ، تمامی خدمات به صورت نیمه اتوماتیک انجام میشود یعنی در قسمت هایی دخالت نیروی انسانی نمیتواند به خوبی ماشین عمل کند از دستگاه های مخصوص استفاده میگردد و در مواردی نیروی انسانی میتواند در کیفیت خدمات سهیم باشد .

برای مثال امروزه برای پاکیزگی عمیق فرش از ماشین های شستشو فرش کمک گرفته میشود درحالی که در قالیشویی شهران از دستگاه های استانداردی برای شستشو فرش استفاده میشود نیروی انسانی با تشخیص فرسودگی فرش ، جنس الیاف فرش ، سن فرش ، محل تولید فرش تعیین میکنند استفاده از کدام دستگاه شستشو و کدام شیوه بدون آسیب رسی به صورت عمیق برای شستشوی فرش مناسب است

همچنین بررسی فرش پس از شستشو انتقال فرش از پس از شستشو به گرمخانه و تنظیم دمای گرم خانه توسط نیروی انسانی انجام میشود .

مبلشویی در شهران

عکس-قبل-و-بعد-قالیشویی-در-شهران

امروزه تقریبا در تمامی خانه های ایرانی مبل وجود دارد و به اندازه شستشوی فرش خدمات پر درخواستی است ، شستشو مبل در قالیشویی شهران :

لکه گیری وگرفتن غبار » ابتدا لکه های سطحی و غبار های روی مبل با دستگاه گرفته میشود

بررسی جنس پارچه » جنس پارچه برای نحو شستشو و مواد شوینده مورد استفاده اهمیت دارد .

بررسی لکه های عمقی » پس از غبارگیری ولکه گیری سطحی ، لکه های عمیق و سخت نمایان میشوند ، برای از بین بردن لکه های عمیق روی مبل ، ابتدا میبایست نوع آن مشخص گردد .

شستشوی مبل » طبق بررسی های انجام شده مبل شما توسط تیم حرفه ای و ماشین شستشوی مخصوص مبل ، شستشو میشوند .

خشکشویی مبل » پس از شستشو ، آب قرار گرفته در پارچه مبل باید به صورت کامل از فرش جدا شوند تا باعث آلودگی مجدد و قارچ نشوند ، خشکشویی نیز با دستگاه مخصوص به صورت کامل انجام میشود .

مبلشویی در منزل

مبلشویی در منزل شامل مواردیست که بالاتر ذکر شد ، مبلشویی در منزل نیز با دستگاه هاو تیمی حرفه ای انجام میشود .

ترمیم و رفوگری فرش

رفوگری فرش هنری است که با جادوی دست‌های رفوگران انجام می‌شود. در ترمیم و رفوی فرش دوباره به فرش‌ها جان داده می‌شود و عیوب جزئی آن برطرف می‌شود.
این عیوب شامل مواردی چون رفع چروکیدگی فرش، تعمیراتی چون ریشه بافی، شیرازه دوزی، رفوگری و … است و برای عیوب بزرگی چون سوختگی‌های وسیع و پوسیدگی‌های گسترده باید به روش‌های مرمت فرش روی آورد. ظ
اما آسیب‌دیدگی و پارگی‌ها یا دیگر آسیب‌های ناشی از پوسیدگی، بیدزدگی، رطوبت، لکه گرفتن، سوختن قسمتی کوچک ناشی از زغال یا … می‌توانند توسط رفوگری فرش ترمیم شوند.

در قالیشویی شهران توسط تیمی حرفه ای و مجهز ترمیم فرش انجام میشود ، مانند دیگر خدمات ، فرش ها بررسی میشوند و با در نظر گرفتن مواردی مانند جنس ، سن ، میزان فرسودگی فرش ترمیم مخصوص انجام میشود .

شستشوی موکت

شستشو فرش تصویر قبل و بعد

کفپوش هایی مانند موکت ، در دکوراسیون ایرانیان نقش مهمی دارد علاوه بر عایق صدا و سرما ، حس گرما و آرامش را به خانه به ارمغان می آورد ، موکت ها جنس های مختلفی دارند و نوع آلودگی آنها نیز میتواند متفاوت باشد

بنابراین مانند فرش ، موکت ها نیز بررسی میشوند تا با بهترین کیفیت و بدون آسیب رسیدن به الیاف آن شستشو صورت گیرد ، پس از بررسی شستشو با دستگاه های حرفه ای و شوینده هایی مناسب انجام میشود .

شستشو موکت در منزل

شستشوی موکت در منزل با دستگاه و شوینده هایی معتبر توسط تیمی حرفه ای انجام میشود .

شستشو فرش دستبافت

برای شستشوی فرش دستبافت باید دقت و ظرافت بیشتری داشت ، رنگ های فرش دستبافت بسیار حساس هستند و با سهل انگاری و ی دقتی میتواند رنگ فرش از بین برود ، شستشوی فرش دستبافت در قالیشویی شهران توسط تیمی حرفه ای و با تجربه انجام میشود و بدون تغییر رنگ با کیفیت عالی انجام میشود .

مراحل شستشوی فرش دستبافت در شهران مانند شستشوی فرش ماشینی نیست یعنی مراحلی برای شستشوی فرش ماشینی صورت میگیرد برای شستشوی فرش دستبافت ممکن نیست و انجام آن سبب از بین رفتن فرش میشود علاوه بر نحو دوخت جنس الیاف نیز متفاوت می باشد .

شستشوی تابلو فرش

شستشوی تابلو فرش فرق آنچنانی با فرش دستبافت ندارد هردو برای شستشو دقت و ظرافت بسیاری لازم دارند ، برای استفاده از خدمات شستشوی تابلو فرش در شهران میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید یا از طریق سفارش آنلاین خدمات قالیشویی ، خدمات درخواستی خود را برای ما ارسال کنید و منتظر تماس پرسنل قالیشویی شهرزیبا در شهران باشید

چنانچه قصد شستشوی تابلو فرش در منزل را دارید به صفحه ی “ آموزش شستشوی تابلو فرش در منزل ” سر بزنید ترفند و روش های آسانی در آن ذکر شده است .

رنگبرداری فرش

رنگبرداری فرش در اثر تلفیق رنگ های خود فرش به وجود می آید به خصوص در فرش های دستبافت بسیار شایع است ، چنانچه رنگ های فرش با یکدیگر مخلوط شوند طرح اصلی آن از نامشخص و محو میشود ، خدمات رنگ برداری فرش در شهران به صورت حرفه ای صورت میگیرد .

متخصصین فرش در قالیشویی شهران با تشخیص رنگ های آمیخته شده به یکدیگر و نحو باگردانی آن به روز اول آماده خدمت رسانی به ساکنین محترم غرب تهران میباشند .

لکه زدایی فرش

رنگبرداری در شرایط داخلی فرش به وجود می آمد ، اما منشا لکه ها موارد خارجی هستند مانند گرد و غبار ، ریختن نوشیدنی یا غذا روی فرش ، برخی از لکه بسیار عمیق هستند و قدیمی .

، اولین قدم برای داشتن فرش بدون لکه این است که پس از ریختن موادی که فرش را لکه دار میکنند سریعا آن را از بین ببریم ، چرا که این لکه ها هر چقدر قدیمی تر باشند پاک کردن آنها سخت تر خواهد شد ، در قالیشویی شهران لکه زدایی فرش به صورت کامل انجام میگردد .


شعبه های دیگر

قالیشویی غرب تهران44762189
قالیشویی ستارخان44762190
قالیشویی پونک44319780
قالیشویی تهرانسر44762189
قالیشویی صادقیه 44762190
قالیشویی شهرک غرب44333644
قالیشویی شهرک گلستان44805887
قالیشویی جنت آباد44762189
قالیشویی طرشت 44319780
قالیشویی کاشانی44313686
قالیشویی چیتگر44700171
قالیشویی فردوس44762190

4.5/5 - (8 امتیاز)

One thought on “قالیشویی شهران

 1. میثم خداوردی میگوید:

  باسلام و عرض خسته نباشید به تیم بزرگ قالیشویی شهرزیبا سالهاست این قالیشویی را می‌شناسم و از خدماتشان استفاده کردم
  ممنون هستم از همه ی شما

 2. محمدی میگوید:

  من برای محدوده شهران برای شستشو فرش های دست بافتم از قالیشویی شهرزیبا کمک گرفتم میخواستم بگم که خدماتتون واقعا حرفه ای هستش و خیلی از شستشو فرش هام رضایت دارم

 3. alimiri میگوید:

  سلام درود بر شما که انقدر واضح همه چیز را توضیح داده اید اما کاش قیمت ها را نیز در سایت ذکر میکردید .

  • مدیر میگوید:

   با سلام و عرض ادب
   به دلیل متغیر بودن قیمت ها بر اساس سایز و جنس فرش فرسودگی فرش و آلودگی از درج اون در سایت معذوریم اما تمامی قیمت ها مقرون به صرفه هستند و زیر نظر اتحادیه تصویب شده اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.