قالیشویی اقدسیه

قالیشویی اقدسیه

مهم ترین وسیله در خانه های ایرانی فرش است در جنس ، اندازه و رنگ های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد زمانی که تنها با یک اشتباه نوشیدنی روی فرش سرازیر میشود و لکه روی آن میافتد یا به مرور زمان گرد و غبار روی آن قرار میگیرد و فرش کدر میشود و درخشندگی روزهای اول را ندارد در این زمان جارو برقی نمی تواند به صورت عمیق فرش را پاکیزه کند و تنها آلودگی های سطحی را از بین میبرد برای تمیز شدن عیمق ، بهداشتی و تثبیت الیاف فرش ها بهتر است یک قالیشویی حرفه ای و مجهز خدمات شستشو دریافت کنید ، قالیشویی اقدسیه چیزی فراتر از شستشو فرش را انجام میدهد شستشو اصولی و استاندارد فرش ساده نیست فرش ها ، مبل ها و موکت باید در شرایطی شستشو شوند که هیچ آسیبی به الیاف و رنگ های آنها وارد نشود برای این کار لازم است ابتدا جنس فرش مورد بررسی قرار گیرد و الیاف های مختلف دارای فرایند شستشوی مختلفی می باشند برخی از فرش الیاف بسیار حساسی دارند و در شستشو آنها باید ظرافت و حساسیت بیشتری مورد استفاده قرار گیرد هرچند شستشو در خانه و یا توسط قالیشویی های معمولی نیز میسر است اما عمر فرش با شتسشو بدون اصول کاهش میابد و زودتر فرسوده میشود ، ساکنین شمال تهران می توانند با دسترسی آسان و سریع به قالیشویی اقدسیه خدمات خدمات مورد نظر خود را سفارش دهند .

با توجه به سابقه ی طولانی مدت قالیشویی شهرزیبا در اقدسیه و به کارگیری روش های و تکنیک های استاندارد برای خدمات ارائه شده سعی بر این داریم تا پاسخگوی اعتماد شما عزیزان باشیم و با انجام خدماتی ممتاز و بی نقص بالاترین سطح خدماتی را ارائه کرده باشیم

قالیشویی شمال تهران

شماره تماس قالیشویی در اقدسیه

کافیست روی شماره کلیک کنید

22341475 22341504

خدمات قالیشویی شهرزیبا در اقدسیه

قالیشویی شهرزیبا خدمات عالی و باکیفیت خود را به تمام همشهریان تهرانی و همچنین اقدسیه ارائه می‌دهد. کادر متعد و حرفه‎ای و سابقه کار طولانی قالیشویی شهرزیبا موجب شده تا بتواند به خوبی خود را مطرح کند و همواره رضایت و خرسندی مشتریان را در ارائه خدمات متنوع به دست آورد. از جمله خدمات مهم و اصلی قالیشویی شهرزیبا در اقدسیه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

لکه بری و رنگبرداری

هر چه قدر که تلاش کنیم از ایجاد لک و ریختن مواد غذایی روی فرش جلوگیری کنیم، باز هم احتمال لک شدن قالی بسیار بالا است و اغلب خانم‎های خانه دار از این مسئله ابراز ناراحتی می‌کنند. گاهی عده‌ای به صورت خودجوش اقدام به پاک کردن لکه‎ها از روی فرش می‌کنند اما به جز بدتر شدن وضعیت پیامد دیگری ندارد.

ریختن چای، شربت یا قهوه روی فرش یا ادغام شدن رنگ‎های قالی به علت شستشوی نامناسب، موضوع دیگری است که به کلی نموی فرش را تحت تاثیر قرار می‌دهد. بنابراین قالیشویی شهرزیبا در اقدسیه به کمک افراد باتجربه و متخصص اقدام به لکه بری و رنگبرداری از روی فرش‌های دلبندتان می‌کند.

رفع سوختگی

رفع سوختگی روی فرش نیاز به تخصص، مهارت و اعمال روش‌های خاصی است که توسط قالیشویی شهرزیبا در اقدسیه با نتیجه عالی انجام می‌گیرد. سوختگی فرش ناشی از سیگار یا هر جسم داغ دیگری از زیبایی و جذابیت فرش می‌کاهد و راه رفتن روی آن نیز ناخوشایند است. به منظور رفع این مشکل و خدمات رسانی کامل، شهرزیبا در اقدسیه از متخصصان این امر دعوت به عمل نموده تا با دستان ماهر خود سوختگی روی فرش را بدون آسیب به بافت آن، محو کنند.

رفوکاری و ریشه زنی

رفوکاری هنری است که بعد از هنر قالیبافی، به منظور ترمیم فرش ابداع شد. رفوکاری به تخصص و دانش بالایی نیازمند است و فقط از طریق تجربه می‌توان به این سطح از دانش دست یافت. به منظور ترمیم فرش‌های آسیب دیده ناشی از پارگی، رطوبت، استفاده زیاد، سوختگی و یا ترمیم فرش‌های دستباف و عتیقه از هنر رفوکاری استفاده می‌شود.

قالیشویی شهرزیبا از افراد متخصص و ماهر در زمینه رفوکاری بهره برده است. ریشه زنی نیز برای ترمیم و تعویض ریشه‌های قالی و فرش که تغییر رنگ داده‌اند یا ریخته‌اند، توسط افراد حرفه‌ای و مسلط به این عمل انجام می‌شود. عده‌ای نیز به منظور ایجاد تغییرات مثبت در فرش اقدام به تغییر مدل ریشه‌های آن می‌کنند.

مبل شویی

تصویر قبل و بعد مبلشویی در اقدسیه

نظافت و شستشوی مبلمان منزل و محل کار عملی نیست که خود به تنهایی از عهده آن برآییم. قالیشویی شهرزیبا در اقدسیه تیمی از افراد ماهر و آموزش دیده را همراه با تجهیزات جدید و مواد شوینده مخصوص به خانه مشتریان واقع در اقدسیه م‌یفرستد تا شستشو و تمیزکردن مبلمان را در حظور مشتری با بالاترین کیفیت انجام دهند.

شستشوی موکت

از جمله خدمات قالیشویی شهرزیبا در اقدسیه تهران، شستشوی انواع موکت با کیفیت کار عالی است. شستشو موکت در شهرزیبا نیز به مانند سایر خدمات آن، با حساسیت بالا و توسط افراد حرفه‌ای انجام می‌گیرد، طوری که رنگبندی و پرزهای موکت آسیب نبینند. قالیشویی شهرزیبا به منظور ایجاد رفاه بیشتر برای ساکنین اقدسیه، شستشوی موکت را در منزل نیز انجام می‌دهد و تیم خود را به منازل می‌فرستد تا بدون تغییر موقعیت موکت و برداشتن لوازم از روی آن، شستشوی موکت انجام گیرد.

ترمیم فرش

زمانی که فرش فرسوده ، چروک میشود و الیاف آن از بین میرود شما راهی به جز دور انداختن آن دارید ، هنر ترمیم فرش توسط رفوگران حرفه ای در قالیشویی در اقدسیه صورت میگیرد ترمیم فرش برای پوسیدگی های جزئی است اگر فرش آسیب دیدگی های بزرگتری دارد می توانید از خدماتی مانند مرمت فرش استفاده کنید .

قالیشویی حرفه ای چگونه کار می کند؟

یک قالیشویی حرفه ای شامل دانش کاربردی در مورد انواع مختلف فرش و مواد و تکنیک های مربوط به نظافت است. بسته به جنس فرش، رویکردهای متفاوتی وجود دارد. هنگام تمیز کردن فرش، باید بین کف فرش شده و فرش های تکی یا رانر تمایز قائل شد. کف فرش شده را فقط می توان در محل تمیز کرد، در حالی که فرش یا رانر را می توان به خشکشویی منتقل کرد.
شستشوی کامل فرش با آب انجام می شود و بنابراین یک تمیز کردن شیمیایی با حلال نیست. شستشو با آب و صابون از مواد محافظت می کند. آب زیاد به فرش کمک زیادی می‌کند، زیرا کمک می‌کند تا ریزترین ذرات کثیفی از بین برود. با این حال، هر الیاف فرش آب را تحمل نمی کند. بسته به مواد، ممکن است به مواد شوینده دیگری نیز نیاز باشد.

یک قالیشویی حرفه ای شامل دانش کاربردی در مورد انواع مختلف فرش و مواد و تکنیک های مربوط به نظافت است. بسته به جنس فرش، رویکردهای متفاوتی وجود دارد. هنگام تمیز کردن فرش، باید بین کف فرش شده و فرش های تکی یا رانر تمایز قائل شد. کف فرش شده را فقط می توان در محل تمیز کرد، در حالی که فرش یا رانر را می توان به خشکشویی منتقل کرد.

شستشوی کامل فرش با آب انجام می شود و بنابراین یک تمیز کردن شیمیایی با حلال نیست. شستشو با آب و صابون از مواد محافظت می کند. آب زیاد به فرش کمک زیادی می‌کند، زیرا کمک می‌کند تا ریزترین ذرات کثیفی از بین برود. با این حال، هر الیاف فرش آب را تحمل نمی کند. بسته به مواد، ممکن است به مواد شوینده دیگری نیز نیاز باشد.

در قالیشویی اقدسیه ، متخصصین فرش مسئول فرش هستند. آنها جزئیات تعیین کننده ای مانند ماهیت پارچه را در نظر می گیرند تا فرش را با روش صحیح تمیز کنند. اول از همه، ماشین های ضربه زنی کثیفی درشت را از بین می برند. آنها اطمینان حاصل می کنند که گرد و غباری که ته نشین شده است پاک شده و فرش برای تمیز کردن واقعی آماده است. در مرحله دوم فرش ها را آب می دهند و کارکنان با دست روی آن کار می کنند. با استفاده از برس های نرم فرش خوابیده را به آرامی تمیز می کنند. برای حفظ شکل فرش، نحوه خشک شدن آن مهم است. بنابراین آخرین مرحله خشک کردن در حالت آویزان است. خشک کردن ماشینی برای برخی از فرش ها خطر از دست دادن شکل یا جمع شدن فرش ها را افزایش می دهد. برای این منظور،قالیشویی شهرزیبا از گرمخانه استفاده می کند.

https://www.textilreinigung-pinguin.de/

درباره قالیشویی شهرزیبا در اقدسیه

بهترین قالیشویی در محدوده اقدسیه

حال که با خدمات قالیشویی شهرزیبا آشنا شدیم، زمان آن است که با امتیازات این قالیشویی که آن را در رده بهترین و معتبرترین قالیشویی در اقدسیه قرار داده است نیز آشنا شویم.

شستشوی مکانیزه

در حال حاضر که یکی از بهترین و سریع‌ترین روش‌های شستشو فرش، استفاده از دستگاه‌های اتوماتیک قالیشویی است، قالیشویی شهر زیبا نیز از به روزترین دستگاه‌های مکانیزه برای شستشو فرش بهره می‌برد. شستشو عالی و سرعت بخشیدن به روند کار از مزیت‌های استفاده از اینگونه دستگاه‌های قالیشویی است.

شستشوی انواع فرش

ساکنین اقدسیه می‌توانند شستشو انواع فرش‌های ماشینی، ابریشم دار، دستیباف، فانتزی و… را به قالیشویی شهرزیبا بسپارند. از مزیت‌های شستشو فرش در این قالیشویی، بررسی دقیق مشخصات فرش و قالی توسط متخصصان قالیشویی است. به این ترتیب با توجه به نوع و مدل فرش، بهترین روش شستشو برای هر نوع فرشی توسط متخصصین به تیم شستشو اعلام می‌شود.

تصویر قبل و بعد قالیشویی فرش در اقدسیه

کادر متعهد و خوش اخلاق

نحوه برخورد کادر قالیشویی شهرزیبا با مشتریان به گونه‌ای است که همیشه رضایت آنان را در پی داشته است. مدیریت شهرزیبا استخدام افراد خوش اخلاق را در اولویت قرار می‌دهد زیرا برخورد مناسب با مشتری حرف اول را در هر صنعتی می‌زند. تحویل به موقع فرش نیز از تعهد کاری تیم قالیشویی شهرزیبا در اقدسیه نشأت می‌گیرد که تمام تلاش خود را در رساندن به موقع فرش به دست مشتری به کار می‌گیرند.

دارای تیم حرفه ای

شستشو استاندارد و با کیفیت فرش تنها با دستگاه های حرفه ای امکان پذیر نیست برای مدیریت دستگاه ها و شناسایی الیاف نیاز به افرادی متخصص و با تجربه می باشد در قالیشویی اقدسیه تمامی خدمات توسط افرادی انجام میشود که در وظایف خود از تخصص های لازم برخورد دار هستند .

فعالیت تحت نظارت اتحادیه

شرط اعتماد به هر قالیشویی، فعالیت رسمی و مجاز آن تحت نظارت اتحادیه قالیشویی است. قالیشویی شهرزیبا اقدسیه نیز فعالیت خود را زیر نظر این اتحادیه آغاز کرده و تا به الان نیز تحت نظارت آن به خدمات رسانی مشغول است.

قیمت قالیشویی بسیار مناسب

اتحادیه قالیشویی هر سال نرخ‌های مشخصی را برای انواع خدمات قالیشویی مثل لکه بری، رنگبرداری، مبل شویی، شستن موکت و … تعیین کرده و شرکت‌های قالیشویی موظف به انجام قوانین اتحادیه و اعلام نرخ‌های مصوب اتحادیه به مشتری، ملزم می‌کند. بنابراین قیمت‌هایی که قالیشویی شهرزیبا در قبال انجام خدمات باکیفیت به مشتریان اعلام می‌کند کاملا منصفانه و مطابق با نرخ مصوب اتحادیه قالیشویی تهران خواهد بود.


قالیشویی شمال تهران22341475
قالیشویی سعادت آباد88373586
قالیشویی نیاوران22341504
قالیشویی قیطریه22341475
قالیشویی زعفرانیه22341475

سوالات متدوال

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.