درباره ما

قالیشویی شهرزیبا با بیش از 10 سال سابقه درخشان در حوزه شستشوی انواع فروش  ، موکت و مبلمان در استان تهران بی شک یکی از بزرگ ترین و معروف ترین قالیشویی های می باشد که در تهران حضور دارند .

یکی از خدمات چشم گیر ما در قالیشویی شهرزیبا استفاده از دستگاه های تمام اتومات و بروز می باشد که استفاده از این دستگاه ها در شتسشو فروش و موکت توصیه شده ، در روش های قدیمی  و استفاده از شکه و طی بیشتر مواقع پیش می آمد که فروش به خوبی شسته نشده است و لکه ها در بین نخ های فرش باقی مانده است، حال با گذشت زمان دستگاه های برای این امر به وجود آمدند همان کار ما را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند.

این شرکت با در نظر گرفتن رضایت کامل مشتری از شستشوی فروش و موکت ، تمام سعی و تلاش خود را در این راه می گذارد و تا فروش بعد از شستشو به حالت اول خود باز گردد . شرکت قالیشویی شهرزیبا با استفاده از کارگرانی مجرب و با سلیقه قالی شمارا به بهترین نحو احسن شستشو کرده و آماده تحویل به شما می کند . قالیشویی شهرزیبا تنها شستشوی قالی شما را انجام نمی دهد ، ترمیم و از بین بردن لکه ها در کنار و وسط فرش و موکت شما را نیز انجام می دهد و این یکی از خدمات بی نظیر قالیشویی شهرزیبا می باشد.

قالیشویی شهرزیبا با رعایت کامل اصول شستشو اسلامی فرش و موکت شما با آب  زلال  و تمیز و با فشار مناسب شستشو می کند تا هیج نوع نجسی در بین فرش باقی نماند و فرش شما به حالت اول خود بازگردد .

همچنین قالیشویی شهرزیبا موکت و مبلمان شما را در محل با دستگاه ها پیشرفته و بروز شستشو می کند و دیگر نگران حمل و نقل مبلمان نمی شوید . تنها کافی هست با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید و سفارش دهید تا کارگران ما در محل حضور پیدا کنند و در سریع ترین زمان مبلمان و موکت شما را شتسشو کنند.

قالیشویی شهرزیبا در غرب استان تهران حضور دارد ولی شما مشتریان عزیز می توانید از تمام نقاط استان تهران با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید و تا کارگران ما در اسرع وقت برای دریافت فرش و موکت خدمات شما برسند.