اصول شستشو فرش

اصول شستشو فرش در قالیشویی شهرزیبا

اصول شسشتو فرش در  کارخانه قالیشویی شهرزیبا

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت عزیزانی که این مطلب را دنبال می کنند. در  مقاله می خواهم اصول شستشو انواع فرش ها را که در کارخانه ما شستشو می شود را ذکر کنم و شما را با مراحل کار قالیشویی شهرزیبا آشنا کنم.

اصول شستشو فرش در قالیشویی شهرزیباشستشو و نظافت فرش از اهمیت بالای برخوردار می باشد و رعایت کردن اصول و قواعد شستشو باعث خواهد شد تا فرش و قالی شما کیفیت اصلی خود را از دست ندهد و تا جای که امکان دارد خصوصیات ساختمانی  وظاهیر خود را حفظ کند.

مراحل شستشو فرش

ابتدا فرش را به صورت حرفه ای و با دستگاه خاک گیری انجام میشود . سپس فرش را با استفاده از دستگاه های اتوماتیک خیس کرده پس از خیس شدن کامل فرش مواد شوینده و شامپو را به فرش اضافه می کنیم (آلودگی های فرش خاک و روغن می باشد که شامپو به دلیل تولید کف زیاد روش مناسبی برای پاک کردن این آلودگی می باشد ) پس از افزودن مواد شستششو مرحله پاروی فرش ها با دستگاه های مخصوص آغاز میشود،با استفاده از پاروی اتوماتیک فرش ها به صورت تمیز ، صاف و سالم پارو زده میشود در مرحله بعد آبگیری فرش می باشد ابتدا فرش ها به صورت لوله شده است و درون دستگاه های آبگیری یا خشک قرار می گیرد .

در آخر فرش ها اتو و بسته بندی می شوند و به مشتریان تحویل داده می شوند .

اصول شستشو فرش در منزل

اگر شما وقت کافی برای سپردن فرش ها خود ندارید و می خواهید فرش خود را با شامپو فرش ها تمیز کنید دست نگهدارید. پیشنهاد ما این است که تا جایی که امکان دارد این کار را انجام ندهید، چون این کار نتها فرش شما را مدتی ظاهر فرش را تمیز نگهمیداری بلکه باعث ایجاد بوی بد و همچین باعث از دست دادن کیفیت اصلی و ساختمانی فرش می شود.

قالیشویی شهرزیبا با بیش از 30 پرسنل قالی و فرش های شما را در سریع ترین زمان شستشو کرده و تحویل می دهند.

حال با تمام توضیحاتی که بالا دادم باز می خواهید فرش خود را شستشو دهید می توانید طبق مراحل زیر استفاده پیش بروید و شستشو کنید…

  1. قبل از شروع فرش را جارو کنید
  2. شامپو فرش مناسب تهیه کنید
  3. در یک ظرف دو لیوان پر شامپو فرش را ریخته و یک لیوان آب نیز بریزید ( خوب این هم بزنید )
  4. وقتی کاملا داخل ظرف کف کرد ، اسفنج را داخل ظرف قرار داده و آن را به آرامی روی فرش بکشید.
  5. پس از گذشت نیم ساعت، یک دستمال را روی فرش بمالید.

 

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *